Tuttuğunuz partiyi eleştirebiliyor musunuz? Yoksa partiniz hakkında olumsuz birşey söylendiğinde sinirleniyor musunuz?

Ve konu ne olursa olsun yiğitliğe b. k sürmemek için savunur musunuz?

1|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Objektif bakmak tarafsız olmak lazım sonuçta o savunduğumuz partidedirler bizi yönetmeye aday olmuş hatalarını görmezden gelir birde savunmaya kalkarsak adamlar palazlanıp yedi ceddini zengin eder bizim doğucak çocuklarımız ve torunlarımız onların çocuklarının ve torunlarının kölesi gibi olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ak partiliyim ama bu son olayları en çok ben eleştirmişimdir heralde. Olumsuz bir şey söylemek başka hakaret edip aşağılamak başka. Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil ama kimse gelip laf atmasın daha bugün biri yorumumun altına koyunlar diye hakarette bulundu. Böyle insanlara saygı duymam, sakinliğimide korumam.

1|0
    0|0
    • Kimse hakaret etme hakkina sahip değil. İstediği olmayınca mizmizlik yapmak gibi birşey bu.

Erkekler Ne Diyor 15

• Eleştirmek şart.. Körü körüne bir şeye inanmak, çok saçma ve boş bir şey. Bir nevi aptallık diyebiliriz.

2|0
    0|0
  • realist olmak lazım
    partiye destek olmak başka ama yanlış yaptıgı halde onu savunmak başka

1|0
    0|0
  • Eğer yakın zamanda seçim olursa taraftarı olduğum partiye oy vermicem. O derece eleştirebiliyorum. Her şeyin önünde vatan vardır. Partiler sadece aracıdır.

1|0
    0|0
  • en çok savundugum şeyleri eleştiririm

1|0
    0|0
  • Bu yuzden partici degilim chpliler kendi partilerine bakmadan akpye atip tutar onlarda karsilik verir

1|0
    0|0
  • Yok ben takım tutar gibi parti tutmam... NET.

1|0
    0|0
  • Parti tutmuyorum ama oy kullandigim bir parti var. Kendimde elestiririm baskalarinin elestirmesinede karışmam. Doğruları varsa savunurum yanlışları varsada sakin bir şekinde elestiririm.

1|0
    0|0
  • desteklediğim partiyi eleştiriyorum tabi birçok kötü özelliği var.

1|0
    0|0
  • Saklanmaya gerek yok chpliyim. bu akp bu kadar rahat at koşturuyor ise bunun sebebi chpnin muhalefetteki beceriksizliğindendir.

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle Meral Akşener hanımefendiye haksızlık yapılıyor.
    Oyum her zaman MHP ye ama şimdiki yönetimin yaptıkları doğru değil.

1|0
    0|0
  • parti tutmuyorum..

1|0
    0|0
  • Hiçbirini savunmuyorum

1|0
    0|0
  • AKP'li olmadığım için kendi partimi eleştirebiliyorum yeri geldiğinde.

1|0
    0|0
  • eleştiririm doğrusunu yanlışını

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Takım tutar gibi parti tutmuyorum. Haliyle tüm partilere eleştiride bulunabiliyorum. Karşımdaki insan takım tutar gibi parti tutup körü körüne işin aslını astarını sorgulamadan bir partiyi desteklediğinde ya da bir parti hakkında düşünmeden edilmiş kendi fikri olmayan eleştirilerde bulunduğunda sinirlenmekten ziyade üzülüyorum , çünkü bazen demokrasi kötü bir şey özellikle kitleler demokrasiyi sindiremediği zaman.

1|0
    0|0
  • Parti tutmam

1|0
    0|0
Yükleniyor...