Yaklaşık birkaç saat önce arkadaş kazığı yedim, ağlayıp duruyorum. Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Onun Barış, benim de Manolya adında arkadaşlarımız var. Barışla Manolya'nın arası bozuk. Barış, benim arkadaşıma: "O Manolyayla konuşuyor. Ya onlarla konuş ya benimle." gibisinden bir şey söyleyince, beni değil de onu tercih etti. Şaşırdığım şey de şu, ben onun en yakınıydım, aynı şekilde o benim. Ne oldu da birden soğudu, değişti? Bana "Ok. Tamam." falan yazmaya başladı. Takmamak istiyorum ama kendime yediremiyorum! Ne olmuş olabilir de, birden benden soğudu, ben ona bir şey mi yaptım? Küssek, bir süre acı çekerim, sonra unuturum. Ama sorun şu: Aynı sınıftayız..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman o gerçek arkadaş değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Umursama insanın kendinden başka arkadaşı yok zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayat o kadar kısa ki o yüzden kimse benden daha değerli değil. Tek bir hayatım var. Bunun farkında olduğum için kimse beni üzemiyor. Gülüp geçiyorum ve hayatımdan çıkarıyorum. Bu en etkili çözüm yolu.

0|0
    0|0
  • aglayacak kadarmi eziksin

0|0
    0|0
    • Benim için çok önemli biriydi. Hem ben kızım ve balık burcuyum. Duygusal olmam ağlamama etki ediyor. Hem ağlamak bir "eziklik" belirtisi de değil.

• Balık burcu? Duygusallık falan?

• burclara inanmam

Kızlar Ne Diyor 1

• barışa aşık

0|0
    0|0
    • Ben de başta öyle düşünmüştüm ama başkasından hoşlanıyor.

• Zannatmem, bilinç altında barış var

Yükleniyor...