Aranızda gören var mı? Onlarla ilgili duyduklarınızı anlatır mısınız herşey olabilir onlarla ilgili

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben #Maddi Olarak Cin Görüyorum Diyenler..

Ya Kafirdir!

Ya Psikolojik Sorunları Vardır.

Ya da Sahtekardır!

Şeytan, Cinler, Melekler ve Ruhani Diğer Varlıklar, HZ. ALLAH'ın İzni Olmadan İnsanlara Temessül Edemezler.

Maddi Olarak Görülmezler.

ALLAH (C. C.)'ın İzniyle Bu Aleme Has Vasıtaları; Kılıf ve Elbiseleri Giyinerek Görülebilirler Zira Bizler Onların Aslında Kim Olduklarını Bilemeyiz.

Cinleri Sadece Medyumluk Kabiliyeti Olan Kişiler Görebilirler (Maddi Göz Değil) Medyumlar ve Bizler Cinleri Beş Duyu Organımızdan Biri Olan Gözlerimiz İle Göremeyiz. Manyetik Akım, El, Göz ve Nefesten Farklı Frekansta Çıkarlar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• halüsinasyon görüp geliyorlar, ben cin gördüm diyorlar :D
    cin diye bir şey yok :D :D :D :D :D

0|1
    0|0
  • Gordum

0|0
    0|0
  • Bu dünyada yalnız değiliz.. Senin oturduğun odada aslında yalnız oturmuyorsun etrafında göremediğin cinler de var sen onlarla beraber oturup onlarla yemek yiyorsun ama farklı boyutlardayız eğer onlarla uğraşırsan sana musallat olurlar ve kurtulman çok ama çok zor olur.. Ama onlarla uğraşmazsan eğer onlarda seninle uğraşmazlar..

0|0
    0|0
  • Cinlerin musallat olduğunu iddia eden herkes psikolojik tedavi gördükten sonra düzeliyor. Bilmem anlatabildim mi?

0|1
    0|0
  • bizzat karşımda görmedim.. Ama onlarla ilgili yaşadığım çok şey var. Hangisini anlatsam bilemedim yani..

0|0
    0|0
  • Cinlerin insanlara musallat olduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
  • ben rüyamda görmüşütüm insan kılığına girmişleridi hemde çok sevdiğim birinin kılığına ve aynı rüyayı ablam da görmüş insan kılığına girerler

0|0
    0|0
  • Yok görmemişem görürsem selamını iletirim

0|0
    0|0
  • Görmeden duramıyorum.

0|0
    0|0
  • Fazla uğraşma musallat olurlar

0|0
    0|0
  • sana bana benzeyen insan gibi canlılar işte nesini merak ediyorsun.

0|0
    0|0
    • Merak ediyorum bir sebebi yok

• cinler enerji yapılı canlılardır. insanlardaki gibi görüntüleri yoktur. belli şartlar yerine geldiğinde yoğunlaşarak kısa bir süre için görüntü sahibi olabilirler. yanak etleride yoktur. onun için insana ürpertici görünürler. müslüman olanları insanlarla iletişim kurmazlar. genel bilgileri bu şekilde. daha önce görmedim ben.

• Bir ateist olarak onlarla ilgili hiçbir müslümanın bilemeyeceği kadar şey biliyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...