Hiç Kadın Günleri' ne gittiniz mi?

Hiç güne gittiniz mi? Altın veya para mı veriliyor ev sahibine? Başka neler yapılıyor?

Güncellemeler:
güncelliyorum
Görüşler için teşekkürler

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Altın veya para veriliyor yiyip içiyolar bazıları Kur'an okutuyor bazıları açıyor oyun havasını olynuyor öyle ya

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kısırlarrrr, Böreklerrrr, Kurabiyelerrrrr oyşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Dedikodu nolcak

0|1
    0|0
  • şahsen isteyerek gitmedim sadece annemin gğnüne şahit oldum çay sevisi falan yapmak işlence gibi ya günleri hiç sevmiyorum

0|1
    0|0
  • kısır yenip çay içiliyor, kek börek servisi yapılıyor sonra,''ayyyy kızz benden duymuş olmayın ama Semiha hanımın küçük kızı kocaya kaçmış''diye muhabbet başlar,''Aaa Nursel öyle deme kız şimdi dedikodu yapmış oluruz.''diyerek muhabbet biter. Altın verilir çeyrek, yarım altın falan bazıları para verir.

0|1
    0|0
  • Annem ben lisedeyken sitedekilerle yapardı onların altın para muhabbeti yoktu kısır patates salatası yiyodular

0|1
    0|0
  • Annemle giderdim küçükken 2 haftada 1 birinde toplanırdı para toplanırdı Kuran okunurdu, dua edilirdi.
    Altın günleri de oluyor :)

0|1
    0|0
  • Gittim :)

0|1
    0|0
  • Full kısır yeniyor yaşlı teyzeler kızları gerdek gecesi hakkında korkutuyor. Ha bir de doğum korkusunu da aşılıyorlar. Hepsi bu teyzeler yüzünden.😄Günlere gitmeyin kızlar 😄

0|1
    0|0
  • Mesela 4 kisi gune katiliyor kisi basi 50 200 ne kadarsa artik anlasiyorlar ya da altin mesela bugun haticenin günu onun evinde toplaniyorlar veriyorlar yemekler tatlilarda oluyor :D diger hafta muzeyyenin onda toplasiyorlar

0|0
    0|0
  • Teyzeler gobek atiyor 😂

0|1
    0|0
  • Gitmedim ama dün babanneme gelmiştiler. Kalanları sömürdüm 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Yemek tarifleri çocuklarının ve kendi hayatlarını konuşuyorlar işte bulundum bir kaç kez

0|1
    0|0
    • ilerde sen de yapmayı düşünür müsün?

• Ahah sanmam yani arkadaşlarımı toplarım tabi ama altın falan sanmıyorum yine de büyük konuşmayayım :D

• Küçükken annem götürdü kısır falan kek börek çörek yemiştim

0|1
    0|0
  • Bence eğlenceli oluyor. Dedikodu hariç.

0|1
    0|0
  • hayır öyle birşey yok sevilen yemekler yapılır ikramdır
    sohbet edilir dertleşilir böyle yani

0|0
    0|0
  • Küçükken gördüm çok sacma tek yemek güzel :D

0|1
    0|0
  • aynen oyle:)

0|0
    0|0