Atatürk'ün izinden gitmek böyle mi oluyor? Atatürkçü olduğunu söyleyen chpliler ne düşünüyorsunuz?

Gene İzmir gene Atatürkçüler. Şaşırdık mı? Tabii ki de hayır.

Atatürk'ün izinden gitmek böyle mi oluyor ? Atatürkçü olduğunu söyleyen chpliler ne düşünüyorsunuz ?
Atatürkçülük vol 321323454323312312

Bunu da paylaşayım da akpli olmadığım belli olsun :D

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Asla Atatürkçü degiller Atatürk ile katili yan yana getiren zavalli komunist anarsist fikirli esitci ösek severler ! Akp nasil dini kullaniyorsa Chp de Atatürkü kullaniyor umarim iki tarafta sonsuza kadar yok olur. Ülkücü degilim Türkçüyüm krde kardes diyen Ülkücülerde safını belirler umarim hem Turancıyım deyip hemde haine kucak aciyorlar abuk subuk ne oldukları belli degil evren donemi ulkuculeri ile gunumuz tayfaci ulkucu tipi asla bir degil umarim duzelirler yenilenirler. Dogma buyume İzmirliym bütyn izmiri bu gruba dahil etme. Inşallah hepsi öşek cennetini boylar beyinlerinde ki krdistan dusuncesini olusturan her bir hucreye tek tek sıçayım adi itler

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3 fotograf karesiyle ataturk gercegini bitirebilme yetenegini kutluyorum.

0|1
    0|0
    • 3. fotoğrafın Atatürkle bir ilgisi yok abi :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunun karalamak için olmadığı ne malum nasıl emin olabiliyorsun ve bu salak fotoğrafa bakıp genelliyorsun

0|1
    0|0
    • Gezide de kıç kıça gördük bunları biz.

• Yine İzmir derken? İzmir diye genellemek ne kadar doğru? Ayrıca Hdp'ye oy veren Kürtlerin bunu bilerek yapmadığı ne malum?

0|0
    0|0
  • Genellemek doğru değil bir resme bakıp.
    Karalamak için yapmış olabilirler de.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki hiç bir partiyi tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Ahaha akp li olmadığını başörtülü kızla alay ederekmi belli ediyon
    Slksınız ya cidden bak

0|0
    0|0
    • Kızın kendisi besmele çekip paylaşmış ben ne yapayım ablacığım yapma ama böyle üzüyorsun beni.

• Bence şaşırma hepimiz bu milletin evladıyız bize bu milleti bu ülkeyi armağan eden Atatürk onun evlatlarını görmek hiçte şaşırtıcı değil !

0|0
    0|0
    • Bence bunlar onun değil kevaşelerin evlatları.

• Kimse kimsenin annesine küfür etme hakkına sahip değil özgür bir ülkedeyiz herkes istediği şekilde protesto etme Hakkına sahip

• Son resimdeki espri çok kötüymüş :D

0|0
    0|0
  • Chpkk

0|0
    0|0
  • Akpli olmadığın zaten belli böyle akpli olamaz. Partiden soğurdum be flgkfkfk

0|0
    0|0
  • yalan haber bu moontajj. işinize gelenı yayınlarsınız sız ancak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insanların eksi yönünü aramaya kalkarsan neler çıkar neler olaylara önyargılarla baktığımız için şu anda küfürlerde kendimi geliştirden bir parti var başımızda...

0|0
    0|0
    • akpnin ak. ama bu kemalistler zorla akpye oy verdirtecek.

• Hayır böyle olmuyor elbette. Lakin CHP içerisinde bir çok PKK sempatizanı olduğunu da söylemeden edemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • tiplere bakarsan onlar izmirliden çok doğulu. provokasyon kokuyor. neyiniz var izmire karşı? iyi ki Türk'sünüz yazıklar olsun!

0|0
    0|0
    • chp pendik diyor... yersen😂

• chp pendik diyor bayrakta okuman var mı?

• Fotolar temsilidir. Kobani kobani diye izmirin göbeğinde anıran kürtlerin de videosunu atayım mı?

• chpnin atatürkün izinden gittiğini kim söyledi ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...