Bir ateist ile bir müslümanın evlenmesi?

Arkadaşlar ben bir ateistim ve doğal olarak her insan gibi ileri de evleneceğim ama evlendiğim kadın bir müslüman olursa ne tür sorunlar yaşayabilirim? Ve hatta bir müslüman ile ilişki yaşasam evlenebilir miyim?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• kendın gıbı olan bırını sec. cunku musluman senınle evlenırse dınınden cıkar. onada bu ezıyetı yapmamalısın.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hic sorun yasamiyorum ateist olarak. Benimki dindar degil ama sozde inancli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorun yaşarsın boşver kendin gibi birini bul demişler ya aşağıda yok gayrimüslimle evlenmesi yasakmış kalp sevdikten sonra ne müslime ne de gayrimüslime bakar.

0|0
    0|0
  • Müslümanlıkta erkek ateist olursa onunla evlendiğinde sen de dinden çıkıyorsun diye biliyorum. ya da farklı mezheplerdenseniz erkeğin mezhebinden sayılıyor kadın

0|0
    0|0
  • yok artık :D

0|0
    0|0
  • Evlenebilirsin kıza bağlı

0|0
    0|0
  • dinen böyle bişi olmaz ki zaten o kız ateist biriylede evlenmez

0|0
    0|0
  • Müslüman Kadına haramdır gayri Müslim erkekle evlenmesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ateist olduğunu söyleme, müslüman görün hatta dindar gibi görün.
    bende ateistim ama müslüman görünüyorum

0|0
    0|0
    • Aileme ve hatta bir sürü arkadaşıma yıllardır sizin yaptığınızı yapmak durumunda kalıyorum. Sonuçta evlendiğim kadın ile hayatımı geçireceğim bilmesi lazım değil mi? Ve çocuğumunda şahsen müslüman olmasını istemiyorum ama eşim isteyecektir büyük ihtimal ile?

• Bende çocuğumun ateist olmasını istiyorum, yavaş yavaş aklını çeleceksin evlendiğin kadının, sorgulatacaksın hep çaktırmadan, bir kaç yıla kadar ateist olur

• At ile eşeğin evlenmesi gibi bişey knk

0|1
    0|0
  • Ya şimdi kapalıysa sıkıntı bende kapalı biriyle evlenmek istemiyorum. Müslümanım deyip geçinenlerden olursa evlen kapalıysa sıkıntı olabilir. Ailesiyle olsun ileride kendi aranızda çıkabilecek problemler olsun. Evlenmeden önce diyeceksin ben ateistim kabul edecek seni. Evlilikten önce halletmek lazım.

0|0
    0|0
  • abi kafalar çok farklı. en temel konularda sorun yaşarsınız, çok yanlış bir karar olur bence. hayatta yapmayacağım şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...