Erkekler, Bu elbise kısa mı, sevgiliniz giyse nasıl tepki verirsiniz?

Erkekler, Bu elbise kısa mı, sevgiliniz giyse nasıl tepki verirsiniz?
Aynı bu tip bir elbisem var sadece rengi farklı sevdiğim çocukla buluşmaya gideceğiz cafeye (Antalya 'da yaşıyoruz bu arada) sizce sinirlenir mi? Kendisine soramıyorum çünkü sevgili değiliz. O da kıskansa bile bana söylemez zaten henüz. Ben çok beğenerek almıştım ama bazı arkadaşlarım buluşmaya bununla gitme çok açık dedi ben de sizin fikrinizi almak istedim.

sizce çok mu açık? Sevdiğiniz kız böyle bir elbise giyse Antalya gibi bir yerde nasıl tepki verirsiniz?

0|2
32

En İyi Erkek Görüşü

• erkek milleti sevgilisine bunu giydirmez ama bunu giyenin peşinden koşar hemen hepsi. Böyle de bir paradokstur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• elbisenın modeli iyi olsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Güzel elbise ama bir kaç gün sonra git, yağmur yağıyor şu anda.

0|0
    0|0
  • Antalya olmasına gerek yok. Gayet normal bir kıyafet.

0|0
    0|0
  • Giyemez

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Giydirmem.

0|0
    0|0
  • antalya için çok kapalı bir kıyafet. nasılki bikiniler arasında kara peçeli kadın daha çok dikkat çekiyorsa bu kıyafette dikkat çeker. eteğini biraz kestir.

0|0
    0|0
  • Kisa

0|0
    0|0
  • Bence sinirlenmez (antalyada yasiyormussunuz sonuçta ) ama bana kalsa biraz daha uzun olmalı , tam diz kapaklarinin üstüne gelecek sekilde.

0|0
    0|0
    • Boyum kısa olduğu için beni daha da kısa gösterir onlar da:(

• Peki dikkatli olmak lazım. Teşekkürler

• Önemli değil. Eig vermek istersen buralardayım yanii 😏

• her zaman giyilmez, yerine göre olabilir. sen giy şimdi ilk kez bir de antalya. çocğun gözleri bayram eder, sonra seni kapatır giydirmez :) çocuk nereli bu arada doğudan mı?

0|0
    0|0
  • Yaşadığın il göre değişmektedir. Misal İzmirde rahat giyebilirsin ancak Adanada giyemezsin aynı sıcaklıktalar ancak koşullar farklı zihniyetler farklı

0|0
    0|0
  • Kısa değil ama tabi semtine göre değişir

0|0
    0|0
  • Bunu aldığına göre sana yakışıyor.. sana yakışanı giyeceksin.. birşey derse bir daha giymezsin.. ben antalya gibi bir yerde bu elbisebin giyilmesine müdahale etmem

0|0
    0|0
  • ortamına göre bence gayet normal antalyamızda hep böyle giyinir hatunlarımız.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar ona karışmadım her zaman için ona alacağın kıyafetleri giy aynanın karşısına geç sen beğenmiyorsan vr kendine yakıştırıyosan al giy derim ama bu elbiseyi giymesini istemezdim şahsen

0|0
    0|0
  • bir antalyalı olarak onayladım giy hadı.

0|0
    0|0
  • Imkanı yok giydirmem.

0|0
    0|0
  • antalyada normal tabi ama benim sevgilim giyemezdi o ayrı

0|0
    0|0
  • giyebilir. birşey demem ama

0|0
    0|0
  • Boyun uzunsa kisa kalabilir

0|0
    0|0
    • Boyum kısa

• Tamamdır teşekkür ederim

• Ne demek sikinti yok

• Daha kısa giymeni isterim

0|0
    0|0
  • Bence gayet şık bir elbise. Benim tepkim olumlu olurdu. Örümcek beyinliyse bilemem tabi.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim hemen giy canım :)

0|0
    0|0
  • Ayarında

0|0
    0|0
  • gayet doğal bence ayrıca şık tabii fiziğin böyleyse...

0|0
    0|0
  • yoo normal bence.

0|0
    0|0
  • Nerde ne zaman ben yaninda olucakmiyim bunlara gore degisir ama yazlik mekanlar harici giydirmem

0|0
    0|0
  • Çok kısa İlk buluşmada giyilmez. Gerçi hiç bir zaman giyilmez. Ben mi? Kesinlikle giydirmem.

0|0
    0|0
  • kendine yakıştığını düşünüyorsan güzel elbise. karşındaki kişinin düşüncesine göre elbise seçmemelisin. kendi düşüncelerinden asla taviz vermemelisin. kıyafet senin seçimin.

0|0
    0|0
    • Mutlaka. Ama onun fikri de benim için önemli. rahatsız oluyor olabilir. Eğer ona sevgilim diyorsam onun isteklerine de saygı göstermem lazım

• ve bu arada elbise bir harika. ;)

• Acaba ne kadar daha uzun sürebilir? 10 yıl falan mı? Her neyse teşekkürler

• evet kısa yerine göre belki izin veririm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...