Ülke standartı 1.65. Nerede Adalet?

Boyum 1.90. Yakışıklı falan değilim ama çirkinim de demiyorum arada bir yerde iki tarafı da zorluyorum. (Hafif güneşli bir havada 45 derecelik açıyla falan taş gibi çocuğum 😄😄). Boyuma göre iyi bir fiziğe sahibim sırıtmıyorum yani.
Tamam ben böyleyim de cevremde niye hic mi uzun kız olmaz? En uzunu 1.70 herhalde. Onlarda manken gibi kız anasını ya. Sevgili yapsam çocuğum gibi duruyor. Elinden tutup parka götürüyorum sanki.
Biz insan değil miyiz? Gören de manken arıyoruz sanacak. Kafa dengi olsun fizik önemli değil. Eli yüzü düzgün kız bulmak çok mu zor?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim ya

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zor. Bende 190im zor bela buldum kendime uygun o da yabanci:)

0|1
    0|0
    • Abi arkadaşı falan yok mu? Gerçi bir çevirmen tutmak gerekecek orası ayrı ama hallederiz 😄😄

• Var arkadasi tabi:D Turkce biliyorlar, Rusca biliyorsan daha iyi

• O iş sıkıntı şimdiki amacım rusya da okumak ✋✋

Kızlar Ne Diyor 1

• Boydan bahsedip bahsedip eli yüzü duzgun kizla bitirmis cumleyi. Cevabim bu kafayla eli yuzu duzgun kiz bulamazsin bulsanda 160 olur zaten arama bosuna 😉

0|0
    0|0
    • Kızım senin derdin ne ya? 1.90 adamım minyon sevmiyorum. Eli yüzü düzgün dedik adriana lima demedik. Bak güzel demedim eli yüzü düzgün diyorum

• 190 çok ya neyle beslendin sen. Yani sen de haklisin o kadar uzunken 175in altinda kizla cok zor olur. Benim eski sevgilim 186 idi ben 166 cok sorun yaratmiyordu gerci

• 15-20 cm kadar çok dert değil. Valla bende bilmiyorum nedense ailenin yakın akrabalarin en uzunu benim. Herkes yanimda çocuğum gibi kalıyor. Kendimi okulda başka sınıflara hoca olarak bile tanıttım o derece 😊😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Zor değil sabret knk

0|1
    0|0
    • bir görsen çevremi baya zor ya 😄😄

Yükleniyor...