Günümüzde kızlar neden bu kadar edepsiz?

Etrafıma bakıyorum kızlar, erkekleri geçti. Evli erkeği elde etmek isteyen mi dersin, aldatan mı, ihanetler mi. Neden bu duruma geldik?

0|1
11|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Toplumun kadınlar üstünde oluşturduğu baskıyı kırmaya başladılar çünkü bu şeyler eskiden de vardı fakat gizli saklıydı bir erkek aldatıyorsa yanında büyük bir olasılıkla bir kadın da vardır zaten. Bu konuda kadınlarla erkekleri karşılaştırmayı doğru bulmuyorum. Zira toplum kadına o kadar misyon yüklüyor ki edepli olmayı mümkün kılmıyor. Evli bir adamla beraber olan kız adeta taşlanırken adamcağız masum ve minik pipisi tarafından kandırılmış o yılan kadının ağına düşmüş oluyor mesela, ne kadar çirkin. Oysa evli olup eşine ihanet eden adam kızın evlilik gibi bir bağı olmuyor çoğu zaman ama bu hiçbir önem teşkil etmiyor çünkü kadının erkeği kışkırtmaması gerekir bla bla... Aldatmayı ben de doğru bulmuyorum gerek yok çünkü yalanlar söylemeye fakat bu nasıl oluyor da sadece kızların edepsizliği olabiliyor anlamış değilim doğrusu. Bir kadın tarafından tecavüze uğramış adam haberi görmedim ben şu yaşıma kadar ama kadına tecavüz eden dövüp öldüren bir erk zihniyeti var bence bu daha çok utanılması gereken bir olay.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• eskiden de olan şeyler bunlar artık sadece bunları daha fazla kişinin bilebiliyor olması bunun arttığını sanmamıza sebep oluyor o kadar

0|0
    0|0
  • yokluktandır veya karşına öyle çıkıyordur herhaldeee veya büyük konuşuyorlarrr

0|0
    0|0
  • Türk kızları işte alayı böyle

0|0
    0|0
  • helal sana

0|0
    0|0
  • Bunun insan doğası olduğunu anladığını zaman cevabı alırsın

0|0
    0|0
  • Kızlarlara edebi annesi babası öğretecek öğreten var mı yok hep annelerin babalarının yüzünde bu kızlar el letmeyen orospulara döndüler

0|0
    0|0
  • erkekler olarak kızlar erkekleri geçti diyince de biz haksız oluyoruz bu devirde erkekler daha masum

0|0
    0|0
  • Erkekleri solladılar bakma erkelere abaza sapık derken kendileri her haltı yerler kasarlar

0|0
    0|0
  • Erkeklerde kızlarda öyle

0|0
    0|0
  • sen yapmıyon mu..

0|0
    0|0
  • Bnbgibi

0|0
    0|0
  • Simdi de herkes, kendini savunur neymis erkeklerde oyleymis. Erkekler yapunca normal biz yapinca mi suc olurmus..
    La erkek yapiyor diye sendemi yapicaksin. Sen yapmaki oda zaten yapamaz.

0|0
    0|0
  • öyle kızları bana gönderin göremiyom hiç :S

0|0
    0|0
  • Azmışlar sanırım :)

0|0
    0|0
  • seviyesizlik
    cahiliye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkekler de edepsiz

0|0
    0|0
  • Kızlar ve erkekleri teraziye koy aynı gelir bence.
    Kızlar evli erkekleri elde etmek ister,
    Erkek ise sevgilisiyle yatıp hamile bırakıp çocuğu kabullenmezler.

0|0
    0|0
  • sadece kızlar mı?

0|0
    0|0
  • nereye gidiyor bu genclık

0|0
    0|0
  • İslam'ı doğru düzgün anlayıp yaşamıyorlar. Onun için şeytan kolay kandırıyor.

0|1
    0|0
  • İğrençler cidden

0|0
    0|0
  • oluyo öyle

0|0
    0|0
  • sanki sen yapmıyorsun dimi çok masumsun ya bırakın bu işleri ya

0|0
    0|0
    • Lan yürü git. Milleti baştan çıkarın sonra da erkekler azgındır. Sen kışkırtmayacaksın milleti.

• erkeklerin yaptıklarının yanında az bile bunlar iki tarafta çok bozulmuş

0|0
    0|0
  • Kendini unutmussun sanırım kızlara edepsiz diyorsunda senin cinsiyetin ne acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...