Ekşi sözlüğün yazarlığı konusunda yardım edebilecek olan var mı?

uzun süredir misafir olarak takılıyordum hesabım vardı ama aktif olarak kullanmıyordum şu sıra baya ilgimi çekiyor ama çözebilmiş değilim onay listesi çok uzun ki liste kısalmıyor napmam gerektiğini de bilmiyorum yardım edebilecek olan var mı

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben ekşi sözlükte eski bir yazarım sanırım bu gün yazdığım bir entry de yarın debeye düşecek.

ekşide yazacak kadar donanımlı olduğunuz düşünüyor musunuz? elbette sölükte de bir yığın boş çomar sürüsü var ama onlar zamanla elenip gidiyorlar. iskelet tayfa kalıcı oluyor.

0|0
    0|0
    • işte tam olarak bunu öğrenmeye çalışıyorum :) bunu nasıl anlıcam yeterli olup olmadığımı daha site kurallarını bile doğru dürüst bilmiyorum

• bir süre okur olarak takıl bir kaç yıl zaman alabilir. ama sonra zaten sözlük formatını kendiliğinden öğrenirsin. zaten okudukça ve ufak ufak yazdıkça insanın düzyazı yeteneği de epey gelişiyor. birde hızlı kabul görmek istiyorsan sözlüğe her gün hesabınla giriş yap bu durum seni daha öne taşır.

• yazarlık da değil aslında benim derdim biraz da site formatını çözmek istiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıranı beklemek zorundasın bende sıradayım baya var yani 1.5 yıl kadar sıra ne kadar çok girdin okadar hızlıca sıran gelir ben öyle yapıyorum ekşiciyiz.

1|0
    0|0
  • Yapabileceğin pek bir şey yok. Bir kaç sene beklemen gerek belki daha fazla.

0|0
    0|0
  • Yazar olmaz uzun iş, çaylaklıktan kurtulmaz zor

0|0
    0|0
  • Profil fotosu çok eğlenceli 😛😛😛😛

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende eksı sozluk yazarıyım. orda yıgılma oluyor canım cok yazar var cunku. aradan gorus secılıyor zamanla.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...