Kapat

Paranoya mı yapıyorum yoksa cidden olacak bir olay mı?

arkadaşlar bir erkek var. çok sık karşıma çıkıyor ve uzaktan beni görse bakıyor. 7 -8 kere karşılaşma olanağım oldu malum aynı iş yeri. bir keresinde de tartışmamız olmuştu , bir yanlış anlaşılma olmuştu. suçsuzdum. bağırmıştı felan sözümü yarıda kesince bende sesimi çıkartmamıştım. pişman olmuştu zaten. bir keresinde de izin alacaktım bir iş için. '' canım '' diye hitab etti. ufak bir muhabbet yaptı , gülümsedi felan. sonra dışarda yine karşılaşmıştık. tamda dibinde duruyordum arkasında. arkadaşımla dolandık o taraflarda. sonra uzaktan izledik arkadaşla adam gidiyodu bizde takip etçektik sonra durdu ve bana baktı. sonra arkamızı dönüp geri gitmiştik. bugünde bulunduğum ortama ( toplu bir ortamda çalışıyoruz) iltifatlarda bulundu vb. özel olarak bana değil. bulunduğum ortamın hepsine dedi. yani banada demiş olabilir diye düşünüyorum. ve konuşurken bana bakarak konuştu bir kısmında. ben izin isterken yanındaki bir erkeğe koçum diye hitab etmişti. bazen çıkışta bekliyor ( ne için beklediğini bilmiyorum) zaten beni görmüyor çıkışta. sizce ilgisi var mı? yoksa tamamen benim paranoyam mı?

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Paranoyak yapiyorsun 😁

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence paanoya değil sizin için bir umut var gibi ama sende bişeyler yap belli et

1|0
    0|0
Yükleniyor...