Turk kadınının asıl sorunu?

surekli bu sitede bir kezban lafı dolasıp duruyor. Hiç dusundunuz mu bunu erkeklerin yaptıgını?
bir baba düşünün kızını eve kapatmış. tek amacı belli bir maaşı olan bir adam bulup evlilik denen tuaf bir imza ile kızını teslim etmiş ve bu namus anlayaşı ile gurur duyuyor. bunun ile gurur duyuyor.
hayatta tek başarısı evlendiği adama ilk gece bir avuç kan verip, iki çocuk çıkardıktan sonra bazlama, gözleme ile göt büyütüp komik diziler ile asalak gibi koca eline bakan kadınlar namuslu ama alın teri ile ekmeğini çıkaran hiç bir erkeğe boyun eğmeyen, kimselere eyvallahı olmayan kadın o... bu ülkede.
bir abi düşün tek derdi önüne gelen kadın ile yatmak kalmak ve kız kardeşine birisi yan göz ile bakıyor ve ölmeye, öldürmeye hazır.
bu örnekler çoğaltılabilir..
kezban, kalitesiz vs. vs. yazmış. git o zaman kendi anneni, bacını, kız arkadaşını düzelt.
bir de size boyun eğmiş kadınlar sorunu var. kadın bilmem kaç evlilik yapmış bo*a sarmış evlilik programı yapıyor.
Siz kezban demeden once bir kendinize bakın

Güncellemeler:
sen once boxerında dunden kalan b*ku temizle dostum sonra secim yapıp irdelersin

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerinin tamamının altına imzamı atarım. Nokta.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi yaptıklarımızdan çok başkalarının yaptıklarıyla ilgilenmek görevimiz gibi olmuş. Kendimize kabul ettirmekten kaçındığımız şeyleri başkasında görünce hemen onu eleştirmek ve konuşmak bizim için daha kolaydır. Herkes haddini bilip burnunu her şeye sokmasa keşke... Mutsuz insanlar ve kompleksli insanlar başkalarıyla ilgilenir... Sizene abicim bakın kendi hayatınıza herkes önünden yesin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Türkiye' nin hiçbir şeyini sevmiyorum sadece kadıları değil. Yanlış anlaşılmasın hain değilim. Sadece bu ülke hayatımı yedi.

1|0
    0|0
  • Türk kadını olmak böyle birşey.😄

https://youtu.be/pwSVf3ELGxY

0|0
    0|0
  • Tamam sensin...

0|0
    0|0
  • Abla evda kalmis kezbanliktan bize sarmis

0|0
    0|0
  • benim görüşüm en güzeli bayanın çalışmaması ama evet amasıda var :D bir kız sonuna kadar okumalı kendini geliştirmeli iş hayatına evlendikten sonra son vermeli çünkü bayan ve erkek çalışıyorsa evlilik berbat bir hal alıyor

0|0
    0|0
  • Kezbana can kurban ya ,

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın be canım toplumsal ikiyüzlülüğümüz hat safada.

0|0
    0|0
  • kadın dediğin istediği gibi giyinip orasını burasını açıp dekolteler üstüne dekolteleri sermeli ve erkeklerde haddini mi bilmeli?

0|0
    0|0
    • oncelikle bir erkek kendine bakmalı, adamın donunda kaka var gelmiş burda kezban diyor, ben kezbanlıktan bahsediyorum açmaktan değil.

• senin kastettiğin kezbanlığın, kadınların özgür hayat anlayışı arasında ortak payda vardır. kendini her anlamda ortamdan gizleyen, en azından haddini aşmayan bir kıza kimsenin kezbanlık etiketi yapıştırması mümkün değildir. erkeklerde kezbanlık yapana kezban demesi konusundada haklıdır demiyorum ama iyisine kötüsünede konuşacak malzeme vermemek gerekiyor. pislik bir insan pislik yapmadığı sürece, kimsenin ona pislik deme hakkı olmadığı gibi. bu buna benzer.

• adam kalmamış memlekette ne yapsın gariplerim

0|0
    0|0
  • Kezbansa kezbandir tartismaya gerek yok ☺

0|0
    0|0
  • sakin ol apla :D

0|0
    0|0
  • Bir kezbanın kendini savunuşu...

0|0
    0|0
  • Öncelik le kendi ayak lari ustunde duran kiz o değil ama sen namusu bu kadar basite indirgersen olmaz tabi bu kiz erkek içinde gecerli

0|0
    0|0
    • adam kadını dovuyor, kadın kocasından ayrılıyor yollu diyorlar. Bukadın kendi ayakları uzerinde duran kadındır

• Karısını doven adam değil madam yollu diyen insan değil mahlukat

• Kezban güzel isim neden kezban denilince aliniyorsunuz ki banada Şakir diyin knks gucenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok güzel bir paylaşım olmuş..

1|0
    0|0
  • dusunmezler tabi

1|0
    0|0
Yükleniyor...