Piyadeden koca olmaz?

Piyadeden koca olmaz alacaksan jandarma al gum gum vurur hic yorulmaz ne demek? Yani ne anlatmaya calisiyor?

Güncellemeler:
Konunun ozu; eski sevgilim benim icin bir arkadasa boyle soyledi ne deneye calisti?
Konunun ozu; eski sevgilim benim icin bir arkadasa boyle soyledi ne deneye calisti?

0|0
1|30

En İyi Erkek Görüşü

• Jandarma olarak askerlik yapan er lerin ağzından bu sözler.

Cinselliğe askerlik psikolojisiyle karışık esprili bir yaklaşım.

Çarşı izni dönüşü hepsinin yorgunum deyip enerjilerini korumaları da ayrı bir olay.

Yüzlerde tebessümle girilir koğuşa...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Bizde askerde piyade idik jandarmadan koca olmaz alacaksan al piyade küt küt vurur hiç yorulmaz diye söyletiyorlardı yani ne anlamak istiyorsan o tarafa çekiliyor bence hoş değil söylerkende farkındaydım ama biraz kısık söylesen laf ediyolardı mecbur söylüyorduk.

0|0
    0|0
  • Yaa bunlar kara kuvveleri ile jandarmanın kendi aralarındaki birbirlerine takılmaları :) Kafaya takılcak bir durum yok. Sadece komik marşlardan biri işte...

0|0
    0|0
  • salak asker koşu marşlarından birisi oradaki piyade jandarma sürekli değişir herif denizciyse jandarmanın yerini denizci alır havacıysa havacı alır falan filan askeri gaza getirmek için uydurulmuş salak bir koşu tempo tutma şarkısı.

1|0
    0|0
  • saçmalıyor

1|0
    0|0
  • Yani piyade devamlı yürüyen asker anlamına gelir ama jandarma kral gibi görev yapar. Yorgun düşmez enerjisi bol olur bol bol gece sokar anlamına geliyor. Bizim marşlar vardı ya eğitim yaparken söylerdik

1|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • ahlaksız bir yaklaşım

0|0
    0|0
  • Sarışın esmer farketmez piyadeler affetmez

0|0
    0|0
  • Ahahah

0|0
    0|0
  • cinsellik

0|0
    0|0
  • Hahaha ilk kez duydum iyiymis

0|0
    0|0
  • iyi becerir seni demek istiyor.. adamlar başka bir işe yaramadığının farkında...

0|0
    0|0
  • Gum gum vurur demek ya seks yapar ya da catisir sana gore degistirir

0|0
    0|0
  • Cok sey anlatmak istio ama o marsin asli jandarmadan koca olmaz alacaksan piyade al küt küt vurur hic yorulmaz

0|0
    0|0
  • O deyimi jandarmalar piyade icin piyadeler jandarma icin soyluyo ve tam olarak oyle degil
    Alacaksan jandarma al vurur vurur hic yorulmaz tarzi askerdeki salakca seylerden biri

0|0
    0|0
  • Ahahahzhzhz la birakin bu isleri

0|0
    0|0
  • Küfür etse yeriydi

0|0
    0|0
  • Allahtan şu ülke de Kızları askere almıyorlar :D

0|0
    0|0
  • komanda tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Askerin uydurduğu bişey takılma

0|0
    0|0
  • O mantıkta bordo bereliler Johnny Sins...

0|0
    0|0
  • Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Sen de biliyorsun ne anlatmak istediğini.

0|0
    0|0
  • Hahah

0|0
    0|0
  • hahhahaha kötü bir laf güm güm vurur kelimesinden anlaman gerek ;)

0|0
    0|0
  • +18 seks sirasinda yorulmaz diyor boş espri boş muhabbet baska bisey degil

0|0
    0|0
  • hahaha

0|0
    0|0
  • Cinsel olarak iyi tokmaklar demek istiyor. Tokmaklamayi da anlarsin aetik. Ama lafin bu anlamla hic alakasi yok. Jandarma genelde kolay rahata kacandir. Ama piyade ile jandarmanin komandosu heo agir sartlarda askerlik yaoaar. O nedenle guc kuvvet piyade de ve komando olanlarda fazladir. Sıska dursa bile..

0|0
    0|0
    • bunu benim için söyleyen biri ne demeye calısmıs acaba

• Gercek anlamda askerlik anlami varsa, kendisi jandarmadir veya jandarma olarak askerlik yapmistir, ben daha iyi beceririm diye guua kendini ön plana cikarmaya calismis olabilir. Asli astari olmasa da. Yahut bir kiz soylediyse yine benzer amac vardir. Seni birine peşkeş cekmeye ( yamamaya ) calisiyodur.

• 😅😅😅
    Alsın artık tezkereyi zavallı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...