İnsanları tanımada kriteriniz nedir?

Birini tanımanız için hangi doneler sizin için önemlidir?
Hangi ip uçlarına bakarsınız fikir yürütmek için?

5|0
21|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Konuşması ve oturup kalkmasına bakarım öncelikle. Bir insan nerde nasıl davranması gerektiğini biliyorsa artı bir puandır o benim için. Ayrıca bana olan yaklaşım tarzıda çok önemli. Sulu mu, yapışkan mı ya da belli bir seviye çerçevesinde mi? Tabi temiz pak olmasıda önemli. Marka olmasına gerek yok ama düzgün gelmiş olması çok önem teşkil eder benim için. Sonuçta bu karşısındaki bayana ne kadar çok değer verdiğini gösterir.

1|1
    0|0
  • Bu bende doğal yetenek gbi. Yeni tanıştığı kişiye insanlar rol yapar genelde. Ben o rolün boş bıraktığı yerleri yakalarim

0|1
    0|0
  • Bir insanı tanımak istiyorsan onunla seyahat et ya da yemek ye. İstedikleri olmadığında takındığı tutum da çok şey gösterir bana göre. Çünkü özellikle de menfaati varsa bir kişi, doğasında olmasa bile çok tatlı bir maske takabilir, eğer yol yordam öğrenmişse. Ancak bir çıkarı kalmadığında, hatta hayal kırıklığına uğradığında bile nezaketinden, ilgisinden bir şey kaybetmiyorsa; farklı ve ince bir ruhla karşı karşıya olduğumuzu anlayabiliriz. 🙂 O yüzden, kimse hakkında hemen peşin hüküm vermiyor ve zaman içinde tavırlarını gözlemliyor, sözleriyle eylemlerinin birbirleriyle tutarlı olup olmadıklarına bakıyorum. Çevresindeki herşeyle, herkesle ilişkisine, komplekslerine, kalıplarına, değerlerine ve ilgisine. Değer veriyorsa herşeyden üstündür o💍

0|1
    0|0
  • Siyâsi görüşü ve hayran sevgisi.
    Insanları tanımayı kabul etmek için bile kistaslarim var.

0|1
    0|0
  • eğer yalan söylemiyorsa ve de saygılıysa zaten kendini belli ediyor

0|1
    0|0
  • merhametli olup olmadığına bakarım aklı başında mı? . saygı duyuyor mu? yaşam sevinci enerjisi var mı? insanlarla iletişimi nasıl? yapmayıı planladığı hayalleri birde ettiği duaların içeriğine bakarım. allahtan ne istediği benim için önemli. ailesiyle iletişimi de. ve kedi seviyor mu?

0|1
    0|0
  • Çok ince ufak ayrıntılara takılıp aklımda yer eden bir yapım var çoğu şeyi his eder ama dile getirmem bu yüzden de kolayca tanıyabilirim ama istisna olarak tabiki sütü bozuk denk gelirse onu da bilemem

0|1
    0|0
  • Saygı ve hoşgörü.

0|1
    0|0
  • zeki olduğunu hissediyorsam

0|1
    0|0
  • cigerine Kadar incelerim karsimdakini iyice analiz ederim kritere gerek yok tanima isi bende

0|1
    0|0
  • Eline kötülük yapma fırsatı geçtiğinde sergilediği tavır

0|1
    0|0
  • Yaptigi espriye bakmak yeterli diye dusunuyorum

0|1
    0|0
  • sozlerındekı tutarlılk
    zaman
    alısverıs seyahat vs paylasımların artması

0|1
    0|0
  • Önce dişler

0|1
    0|0
  • iyi veya kötü birisi olup olmadığına bakarım

0|1
    0|0
  • Umrumda değiller

0|1
    0|0
  • Zaman, konuşma şekli, güven hissetmem

0|1
    0|0
  • Konusmasi, oturup kalkmasi, hal ve harekteleri, hitabeti... vb

0|1
    0|0
  • Zaman..

0|0
    0|0
  • Kuyruguna bastigimda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeni insana açık değilim. Eskilerle takılıyorum
    Tanımak yetmiyor. 5 yıl ya da 10 yıl yinede tanıyamıyorsun bazı insanları

1|1
    0|0
  • Merhamet, saygı ilk önce ama zamanla bazı şeyler ortaya çıkar. Mesela ihtiyacın olduğunda sana bahaneler söylüyorsa yaramaz..

0|1
    0|0
  • namuslu olması knk

0|1
    0|0
  • yalan soyleme kabiliyeti

0|1
    0|0
  • 1 kere bakmam yeter

0|1
    0|0
Yükleniyor...