Kilolu olduğunuz için neden mutsuzsunuz?

Ben fiziiğimi beğeniyorum zayıflamayı hiç düşünmedim kilolu olmak kötü bişey değil bence sağlık açısından sorun olmadığı sürece + larıda var mesela ben kendimle dalga gecerek hayatima nese katiyorum onun disinda heybetli durusumla yasimdan buyuk gostererek sayginlik kazaniyorum okul yıllarında ilk başlarda dalga geçen oluyodu sonrasındaysa ağzının payını veriyodum insanlar ters bişey söyleyemiyor kolay kolay gözüne kestiremiyor üstünlük sağlyabiliyorsun karsındaki kisiye rüzgarda ucup gitmiyorum ve tahta gibi değilim yumuşacığım :*

Güncellemeler:
ayrıca giydiğim kıyafetleride tasıyorum gayette yakısıyo

0|3
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke biraz kilo alsam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kilolu degilim

0|0
    0|0
  • Berbat kilolu olmak

0|0
    0|0
    • sana göre öyle bana göre değil kardeş. kadın dediğin ele gelecek. sıska istiyorsan marangoza soyle sana tahtadan yapsın b, r tane. saygılar

• Bütün yazdıklarına katılıyorum.
    Senin gibi kilolu ve kendiyle barışık bir sevgilim olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • Pozitif bir kişiliğin var kendinle barışık olmanda çok güzel birşey ama herkes senim gibi olamıyor buda senin ayrıcalığın

0|0
    0|0
  • bende kiloluyum ve hiçte mutsuz değilim... sadece dönem dönem aşırıya kaçarsam spor ve diyetle 10 kilo kadar iniyorum hemen... kendimle barışığım... bide şansım kilolarım dengeli dağılmış halde bedenimde

0|0
    0|0
  • kilolu değilim

0|0
    0|0
  • Kilolu değilim, mutluyum.

0|0
    0|0
  • içimden geçeni yazıya dökmüşsün arkadaşım harikasın tebrikler. saygılar

0|0
    0|0
  • bende mutluyum halimden:)

0|0
    0|0
  • bence sen gayet ii durumda olan kilolulardansın :)

0|0
    0|0
  • Sen iyisin kuzu gerisini boşver ;)

0|0
    0|0
  • Mutsuz değilim dünya umrumda değil

0|0
    0|0
  • Kendiyle barışık bir insan daha.

0|0
    0|0
  • Bence de hoşsun

0|0
    0|0
  • kim demişse halt etmiş ben mutluyum ve aşırı kiloluda değilim

0|0
    0|0
  • Dalga görmek istesem denize girerim
    Sana diil 😉

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende memnunum açıkçası bir deri bir kemik olmaktansa böyle olmayı kat be kat tercih ederim

0|2
    0|0
  • Sağlık için zararlı olmadıktan sonra demişsin ama kilo kişi farkında olmasa da sağlığına zarar verir. Görsel olarakta kötü bir görüntü. Tabi ki özgüvenli olman güzel ama eğer sağlık sorunlarından dolayı alınmadıysa fazla kilolu insanlar zayıflamalı. 57 kilodan 45 kiloya düştüm ve rüzgarda uçmuyorum hala :)

0|0
    0|0
  • 1 kilo aldigim için mutsuzum

0|0
    0|0
  • Farklı bir bakış açısı😄😄

0|0
    0|0
  • Yumuşacık mısın erkekler yastık aramıyor ki

0|0
    0|0
  • Kendimi avuturken ben aksk özgüvene hayran kaldım

0|0
    0|0
  • Yok ben bir deri bir kemik olduğumdan huzunluyum.

0|0
    0|0
  • Kendini avutuyorsun :) Farkındamısın bilmem giydiğin kıyafetler olmuyo özgürce koşamıyorsun bu gencecik yaşta şeker bilmem ne bir sürü sağlık sorunu böyle özgüvenli olmaya çabalamak yerine zayıflamaya çalış sağlığına kavuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...