Sizin İlgileriniz, yetenekleriniz ya da istekleriniz nelerdir?

Arkadaşlar ilginiz, yetenekleriniz ve istekleriniz nelerdir?

bunlar için neler yaptınız ve neler yapıyorsunuz?

1|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• ilgi alanım çok yeteneklerim o kadar değil pozitif olup mutlu bir hayat sürmek istiyorum başka da derdim yok belki bir de dünyayı gezmek biraz klişe olsa da

0|1
    0|0
    • peki nasıl pozitif olmayı bekliyorsun harekete geçmeden?

• hımmm ne kazanıyorsun bu işten?

• ekonomik olarak çok bir şey değil ama sevdiğim bir şey yapıyorum sonuçta bu da bana yetiyor

Kızlar Ne Diyor 15

• Resim yapmayı ve dikiş yapmayı seviyorum.
    Tekstil mezunuyum zaten çizim becerimi de dikmeyi de böyle kazandım.
    Bir butigim olsun isterdim. Bunun için bir girişimde bulunmadım 😁

0|1
    0|0
  • Kitap okumaya ve film izlemeye bayılıyorum. Onun dışında dünyayı dolaşmayı, kendime ait bir kütüphanem olmasını ve cafe işletmeyi çok istiyorum.

0|1
    0|0
  • Tek istegim duygusuz olmak

1|1
    0|0
  • Karakalem çizmeyi seviyorum ama çok iyi sayılmaz dikis yapmayı seviyorum bölümünü okuyorum zaten ispanyolca öğrenmek istiyorum kursa gitmeyi düşünüyorum ama kesin değil ayrıca badminton oynuyorum ve cokta seviyorum onun dışında piyano kursuna ve okçuluk kursuna gitmeyi de isterdim ama seneye piyanoyu düşünüyorum kesin değil tabi veee şu kocaman gemiler oluyo ya onlarla dünyayı dolaşmak isterdim müthiş olurdu çok hayalim hevesim var ama para ve zaman sıkıntılı 😕😊

0|1
    0|0
  • Çok yönlü olmayı seviyorum birden çok ilgi alanım var tiyatro, edebiyat, müzik, resim, sinema, çeşitli spor alanları, botanik, gastronomi... Doğacı ve varoluşsal zekamı bir tık daha iyi bulduğum için bu alanda daha yetenekli olduğumu düşünüyorum görsel uzamsal alanda da fena değilim gerçi :) İleride kendimi ilgi duyduğum alanlarda daha çok geliştirmeyi planlıyorum. Bunun için şu an müzik alanında kurs alıyorum, kendi çapımda balkonumda bitki yetiştiriyorum, güncel film, oyun ve kitapları elimden geldiğinde takip etmeye çalışıyorum, ara sıra çadırımı alıp doğa yürüyüşlerine ve kamp yapmaya gidiyorum, yeni yemek tariflerini deniyorum kendimi ifade etme konusunda kelimeler yetersiz geldiğinde elime boya kalemlerini alıp içimdekileri resmediyorum,... Yaşamıma renk katmaya çalışıyorum kısaca :)

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişimle ilgiliyim psikoloji konusunda yetenekliyim Pdr okumak istiyorum 🙏🏻

0|1
    0|0
  • Okculuk ve atlara ilgim var at biniyorum seneye de okculuk egitimi almayi dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Ilgim : huzur
    Hedefim : mertebe
    Yetenegim: ticaret
    Istegim : basari

0|1
    0|0
  • yok ya Allah beni vasıfsız yaratmış

0|1
    0|0
  • Resimde yetenekliydim

0|1
    0|0
  • Sağlam bir kalemim var, gazeteci olmak istiyorum...

0|1
    0|0
  • Zengin olmak şan şöhret falan o kadar squat b*k yoluna mı gidicek ünlü olalım bağri bide yaşlı zengin koca

0|1
    0|0
  • Aşk ve sevgi istiyorum

0|1
    0|0
  • Edebiyata ilgim var. Dile var.

0|1
    0|0
  • Hayvan gibi calisiyirz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• "Kâinattan Hâlık'ını soran bir seyyahım.."

Bunun için kâinat kitabını okuyorum..
    Bunun için en büyük yardımcım başta Kur'an-ı Hakîm ve onun en büyük tefsiri olan Risale-i Nur'dur..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • hemen hemen her konuyla ilgiliyimdir araştırmayı bilgi fikir sahibi olmayı severim her konudada azda olsa fikrim vardır
    yeteneklerim ve sevdiğim şeylerse şimdilik gitar keman yan flut piyano saz çalmak şarkı soylemek el sanatları dans etmek futbol yeni yerler keşfetmek temizlik yemek yapmak spor alışveriş ve vazgeçilmez mesleğim hemşirelik

0|0
    0|0
  • resim

0|1
    0|0
  • Yok ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...