Yemek yapamayan kız varmı?

Duygularınız alalım , neler hissediyorsunuz :) Ne zaman öğreniceksiniz. Yumurta kırmaktan bıkmadınızmı , makarnadan gına gelmedimi @ :)) Buyrun

0|0
22|6

En İyi Kız Görüşü

• Yemek yapmayi bilmiyorum bu yuzden de yapmiyorum. Tatli hamurisi pasta yapabilitorum sadece. Annem babam calisiyor ben de okuyorum bu yuzden evde is bolumu yaptik. Yemek yapan annem, masa hazirlayan kaldiran ve bulasik yikayan babam, evin temizligini yapan ben 😇

0|1
    0|0
    • Ahahahah :))) bittim yam Nasıl bir ailedir o. Babanmı yıkıyo bulasiklari :))

• Iş basa dusunce mecbur yapiyolar annem anlatir babamla ilk evlendiklerinde babam cok sert maço biriymis hahahahaha simdi bulasik yikiyor hayat iste nerde nereye :D

• Kıyamam yaa :))) Aslında erkek adam yeri gelince karısına yardımda eder. Cidden butun yuk kadınların omzunda. Bazen oturur annemi izlerim. 9 ay karninda tasimis benim yedirmis icirmis. Babam gibi birine katlanmis bizim icin. Yemegimiz camasrlarimiz bulasiklarimiz okul cantamiz herseyi ona yuklerdik :( Annemi özledim ben ya tribe giricem smdi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...