Hayatinizda gerçekten olmuş bir paranormal olay varmi?

Merhabalar hayatinizda hiç pananormal olay oldumu olduysada kisaca bir anlatirmisiniz. Hepsini okuycam.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla benim bir fotoğrafım var, gözlüğümde tanımlanmaya bir cismin yansıması var. Fotoğrafı çekildiğim yer marmara adasında bulunan bir tatil köyünün ağaçlandırma bakanlığı çalışanları hariç hiçkimsenin gitmediği yerlerdeydi. Ve orada cinci bir teyzenin varlığından yaşanılan muhabbetlerden bahsederlerdi inanmazdım. Zaten bu cinci teyzenin de yeğeni bana takıntılıydı. Kız büyü yaparmış halen görüştüğüm ortak arkadaşlar anlatıyorlar. Bende çok tırnak ve saç teli istedi sakın verme diyenleri dinledim. PAranormal sayılmaz ama 3 sene msn face gibi yerlerde akadaş olarak muhabbet ettik, benim ilk defa gittiğim o tatil köyünce 3 ayrı günde toplasan 3 aat görmediğim ve 1 dakika muhabbet edebildiğim bir kız vardı. Hayatımda ilk kez birine aşık olmuştum. Ben İstanbul aşık olduğum kız gebze büyücü kız balıkesirde oturuyor. Bu 2 kızın birbirleriyle hiçbir bağı yok. Aradan 3 sene geçmiş büyücü olan bana takıntılı kız sürekli evlen benle babam armatör çalışmana gerek yok falan diyordu ben ise kendisine öyle duygular beslemediği söylerdim. Sanırım benle konusmaktan bile haz alıyordu. Sonra bu bana aradan geçen 3 sene sonra dediki şu aşık olduğun kız varya işte o sana çıkma teklif etse kabul edermiydin dedi. Şaşırdım kendisine hiç bahsetmemiştim, hadi ortak arkadaşlarımızdan öğrenmiştir belki demiştim. Vallahi bilmiyorum olabilir dedim. Onunla görüşürsen birdaha beni göremezsin dedi. Kendi kendime ne alaka dedim kızı 3 senedir görmüyorum hiç muhabbetimiz ortak arkadaşımız yok neredenbulcak bni dedim.3 5 gün sonra ekleyip çıkma teklif etti kabul ettim. Büyücü kızla birdaha hiç görüşemedim. Cinli fotoğrafım hala duruyor arkadaşlarım arasında fenomen :D

0|1
    0|0
    • Bİrde cinlerin musallat olduğu bir arkadaşım vardı. Onlarda kalıyordum ve aynı yatakta yatıyorduk (yalnış anlamayın döverim :D ) Bu gece vakti kalktı gitti su içti sonra evin alt katına indi kapıları hem anahtarla hemde şu zincirlerle kilitliydi. KApı sesleriyle ayaklandım. Birisi kapıyı dleice zorluyor gittim baktım bunun gözleri kapalı elinde ayakkabılar yüzmeye gideceğim diyor. Evleri zaten sahile çok yakın ama Allah ın halicinde yüzecekmiş sabaha karşı saat 4 5 gibi o zamanlar haliç zaten pok dolu ne diyon lan yat uyu diyorum şaka yapıyor zannediyorum ama son derece ciddi olduğuna ikna olduktan sonra hala uyuduğunu farkettim. Ben onu güzelce dövünce uyandı. O kadar korkmuşum ki yüzünde iki morluk oluşacak kadar sert vurmusum. O zamana kadar böyle sıkıntıları olduğunu bilmiyordum :)

• Basdan sona kadar okudum bunu bizimle paylasdigin icin tesekkur

• Rica ederim bir kaç tane daha var, ama çok konuşmuyayım dedim sorunun takip edeceğim bende de merak uyandırıyor bu konular.

Yükleniyor...