Başbakan Davutoğlunun istifasi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Davutoglu görevi birakacagini soyledi ve her zamanki gibi kötü adam oldu. Erdogana itat etmeyen herkesi kötü gostermeye calisiyorlar.
Ve Erdoğan emri verdi kongreyi toplayin benim gosrerdigim adayi lider ve basbakan yapin.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• İsabet oldu gitsin artık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Davutoğlu zeki ve iyi bir başbakandı benim görüşüme göre. Ama son zamanlarda çok farklı başarılara imza attı ve halkın gözünde çok başarılıydı. Bu böyle olunca bazı kesimlerde rahatszılık oluştu. Öyleki akıcı ingilizcesi ve görüşleriyle dünya liderleri tarafından da takdir ediliyordu. Son zamanlarda çok uzun tv demeçleri olmaya başladı ve ilk plana çıktı. Durum böyle olunca rahatsızlıklar çok arttı. çekememezlikler başladı. Her başarıda o gösterildi. Ama tek hatası direkt istifa etmemeiş olması bence bunu yapmalıydı. Ama sanırım ülkenin ve ekonomik durumlarda olağanüstü değişimlere sebep vermemesi için bu yolu seçti. Kendisini takdir ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü adam diyeni görmedim

1|0
    0|0
  • O yoksa artik ak partiye oy vermem. ne yaptiklari belirsiz

0|0
    0|0
  • Sence istifa mı? Yoksa komplo mu? Bilemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ipler herzaman tayyibin elindeydi neden bu kadar şasirdiniz ki

0|0
    0|0
  • onlar aynı yolun yoldaşları davutoğlu tahammül edemedi sadece dışişleri bakanıyken de komşu ülkelerle olan dostluğu da bitirdiler şu an türkiyenin dost sayacağı ülke yok azerbaycan deme onlar kardeşimiz sayılır gerçi onların da bize çok isyanı vardır şu 13 yıllık süreçte bir arap devleti olamadılar veya bir rabia neyse sözün kısası bunlar bir bir düştükleri zamanı bekliyorum birbirlerini çok iyi satacaklar

0|0
    0|0
  • Erdoğan getirdi, Erdoğan yolluyor. Ne var bunda?

0|0
    0|0
    • kardesim demokrasi var. kongre secer kongre yollar. erdogan her bir zikime karismasin mk.

• Yok diyorum demokrasi felan :D Erdoğan ne derse o olur bu kadar net :)

• Yazıklar olsun bu ülkeyi bu hale getiren vatandaş kılıklı Akkoyunlara

Ben kimseye oy vermediğim zaman senin konuşmaya hakkın yok dediler alın size Oyların yüzde ellisini alan partinin Son haline. (NOKTA)

0|0
    0|0
  • tamam tayyip bu ülkeye çok şey yaptı hiç bir şey yapmadıysa siyesetin çıtasını yükseltti ama bu kadar da hırs fazla sırf adam başarılı diye resmen önünü kesti yaa yazık çok yazık.

0|0
    0|0
  • işini gördü yolluyo

0|0
    0|0
  • Zaten adam kukla gibi oynatıyor partiyi. Nen istifasını filan bilemem fakat ilk günde dedim Numan kurtulmuş parti başkanlığı için geldi diye. Büyük ihtimalle kurtulmuş adayı

0|0
    0|0
  • Çatırdamalar başladı. Devamı da gelif tüm hükümet çöker umarım.

0|0
    0|0
  • Diktatör olduğu için normal bir durum

0|0
    0|0
  • Erdoğan karşıtı herkes parelelci oldu

0|0
    0|0
  • yanlış işler yapıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...