Ya erkekler kadinlara kizlara cocuklara neden tecavuz ederki anlayamiyorum akla mantiga sigmayacak birsey?

Dusunuyorumda buna kendimin verecek bir cevabim bile yok neden yaparsiniz kucucuk cocugun hayatini neden karartirsiniz? Şayet 7 yasimda benim basima geldi ve inanin cok kotu tarif edilmez bir his bir duygu ustelik bide sana yapilani tam olarak hatirlamamak en kotusu :/

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu anlatmaya kalksam küfür ederek anlatabilirim sadece cunku s. ref. szligin cinsiyeti yok bunu yapan sadece erkekler degil onada dikkatini cekerim. Bastirilmis duygularini oyle ortaya cikariyolar insanliktan uzak hayvan dense hayvana hakaret allah bin turlu belasini versin hepsinin.

1|0
    0|0
    • Versin bu tur yaratiklar her bedduayi hakediyor hepsinu Allaha havale edyorum. En bastada kucucuk cocuklara dokunan ser*fsiz yaratiklari

En İyi Kız Görüşü

• Çünku bazi erkekler beyinleri ile degil cinsel organlariyla hareket eder çogu uçkuruna düşkün ve itici

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Babasına tecavüz eden var bebeğe tecavüz eden var.. bunları görünce o sorduğun garip geliyor...

1|0
    0|0
  • Dedin ya bunun tarifi yok psikolojik sorunları had safhada olanların yapacağı şeyler bunlar allah belalarını versin

1|0
    0|0
    • Amin.

• Kaç yaşındaydın ki

• 7 8 gbi. Ama smdi artk uzulmuyorum beni herseyimle sveen kabullenen bir sevdigim var yazada evlenicez

• Toplumun erkeklere sağladığı koşullardan erkek ne yapsa yeridir düşüncesi yerleşmiş bu milletin kafasına onlardan küçük ona sağlanan imkanların bütün hayatları boyunca ona avantaj sağladığına inanıyorlar sonucunda da böyle şeyler ortaya çıkıyor

1|0
    0|0
  • Kadınlar neden çocuklara tecavüz ederse o nedenle.

0|0
    0|0
  • çocuk yaşta verilmesi gereken en önemli ders cinselliktir. maalesef ülkemizde ayıpsandığı için öğretilmiyor. bunlar öğretilmiş olsa bu gibi durumlar olmaz.

1|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum evlendigimde cocugum olursa anlatacagm ve ogretecegim ilk sey budur.

• InşAllah. Ben beni bu seklde seven koruyan birini buldum yaza dugunumuz var inşallah :)

• oh güzel sevindim şimdi senin adına :)

• Erkek olmakla adam olmak ayni sey demek degil iste

1|0
    0|0
    • O adam sayisindanda fazla kalmadi bu dunyada...

• Kafayı yemisler

1|0
    0|0
  • ya erkekler neden hayvanlara ve kendi cinslerine tecavüz eder ki?

0|0
    0|0
  • Damacanaya tecavüz eden adamla taşşk gectiklri gün sorgulamayi biraktim 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü içlerinde sevgi yok , merhamet yok, insanlık yok hiçbişey yok insan olmaya dahi

2|0
    0|0
Yükleniyor...