Hayatım nasıl bu hale geld?

çok guzel bir işim , arabam vs vardı. Hayatıma bir kız girdi kız cok iyiydi melek gibi ama o geldikten sonra tum maddiyatımı kaybettim ama eskiden kimsenin bana vermediği şeyi sevgiyi verdi. Hep yanımda oldu ama Şu an çok kötü durumdayım, bu enerji ile mi alakalı? beni geriletiyor mu? ayrılamiyorum da seviyorum napicam

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kizla ilgisini cozemedim

0|0
    0|0
    • ugursuz gelmiş olabilir mi

• ama kanka nasıl o hayatıma girdiği hafta işten cıktım? sonra iş bulamadım kartlar patladı kredi çektim onu odemek için arabamı sattım :( şimdi bakalım yurtdısına gidecegiz evlenip gidelim diyoruz sence ne yapmalıyım? çok zor durumdayım köşeye sıkıstım. onun işi baya iyi 2tane de yabancı dili var

• Hayirlisi bazi seyleri akisina birak.. her nasip vaktine esirdir... illaki bir nasibin vardir ve illaki bunun bir vakti kardesim

En İyi Erkek Görüşü

• Ee ne demiş ler herşeyin bir bedeli var sevgide senin hayatını düzenini sarsıyor sen karar ver sen isine gücüne bak kız arkadaşın bir yere kacmiyor sen culsuz parasız kalirsan seni terk edecek emin ol ama paran işin olursa hep yanında olacak iyisimi sen işini parana bak kız yanında olur

0|0
    0|0
    • kanka zaten 3 aydır culsuzum kız bana bakıyor, ben hep yanındayım diyor ama ya o hep yanımda oldugundan bu haldeysem?

• acaba onu sucladıgım için mi boyle yapıyor

• Knk ozaman kızın bir suçu yok sen psikolojikmen kendini böyle hissediyorsun o kız yani ( yengemiz) anlattığına gore bulunmaz bir nimet çok iyi biri ama zamanla bu culsuz luk hissinden kurtulursun merak etme knk

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne alakaya bunu kıza neden bağlıyorsun onun ne suçu var demek ki bir sanşsızlık var ya da Allah imtihan ediyor seni daha çok çalışmalısın o zaman

0|0
    0|0
    • o da oyle diyor, ben onu suclayınca aglıyor kızın piskolojisini de bozdum

• Rızkı veren de alan da Allah'tır kimse kimsenin nasibini önene geçemez engel olmaz bence kızdan özür dileyip helallik isteyin

• cok aglattım cok uzdum :( 2 ssene hep yanımda oldu kahrımı cekti, hastayken işini birakıp bana baktı, çunku onu sucladıkca o da sucluluk duygusu hissetti ben de onu uzdukce daha da uzuldum piskolojim cokkötü :( aksamlara kadar calısıp maaşindan bana yardım ediyor ailesine bakıyor, ben şimdi napıcam , eski sevglim olacak kişi bu kıza cok beddua ediyor

• Hiç kimse vazgeçilmez değil sen bile
    Hayatını bir kişiye odaklama
    Yokluktandır geçer

0|0
    0|0
    • kanka ama kızın bana gorunurde hiç bir kotulugu yok, çalişiyor bazen parasını bile bana veriyor, hep yanımda oluyor ama ben surekli gecmişimi dusunuyorum deliricem

• eski sevglim bir manyaktı, beni mahvetmişti manevi anlamda piskolojik destek alıyordum ayrıdım. sonra hayatıma bu kız girdi, melek gibiydi, içinde hiç kotluk yoktu , ama eski sevglim bloglarından ona beddualar ediyormus sonra ogrendm

• Önemli değil ozaman salla

Erkekler Ne Diyor 2

• Seks yok mu?

0|0
    0|0
    • var kanka ama cok ahım şahım değil, o da kötü yani ilk baslarda cok iyiydi ama kavga ettikçe birbirimizden koptuk :( hayatım Şu an cok karamsar durumda

• Gerçekten böyle mi oluyor yaaa

0|0
    0|0
    • kankacım hiç sorma, nasıl oldu anlamadım. Türkiyenin en guzel şirketlerinden tekinde çalişiyordum işten cıkarıldım, arabamı satmak zorunda kaldım, olmaması gereken bir ilşkimiydi ki

• Abi bana özelden acil mesaj atsana

• attm

Yükleniyor...