Korkuyorum napıcam?

ben unvteye gıdıyorum zor durumdayım su an baya aılesel nedenler on yargı ıstemıyorum bırdaha yapmıycam zaten tovbe ettım neyse ben ıkıncı kattakı bır bınadan ayakkabı caldım cantama koydum aksam saatlerındeydı kımsenın gormemıs olduguna emınım kapıda guvenlık sıfresı vardı kıtlıydı yanı kapı bırtane cocuk gecıyordu rasgele o acmıstı kapıyı bana ıcerı gırdı hemen o da cakmaz bırsey yanı pekı bu bınanın ıkıncı katına kamera koyarlarmı sızce korkuyorum genelde kameralar gostermelık olur gırıs katta sadece ıkıncı ucuncu katta kamera goremedım ben sızce varmıdır bır ayakkabının pesıne duserler mı?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Duzmes merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yaziklqr olsun demiyecegim cahil cahil yaptığını düşünüyor um. Yoktur herhalde. Ama iade şansın varsa git konuş iade et özür dile. Kardeşim yapmış. Falan diye.

0|0
    0|0
  • kıyamam ya yaz bana sana ayakkabı yollayalım hatta internetten bak beğendiğin ayakkabının linkini at onu alıp yollim. kameraya gelince de inş. görmemişlerdir

0|0
    0|0
  • Ne kadar çok küfür yediğini bilsen yapmazdın.
    Şu yaşıma kadar bir ayakkabımı çok sevdim güzeldi çaldılar kardeşim ler

0|0
    0|0
  • Doğurup sokağa salmakla olmuyor iste bu isler
    Anne baba olmak cok başka bir dünya
    Yargılamıyorum seni kendince haklısin ama onu geri bırakmalısın.
    Burs falan almıyormusun
    Ailenle mi yasıyorsun

0|0
    0|0
  • Hırsız haketmeden aldığı birseyin vicdan azabinda değilde yakalanırsan ne olur diyor. Benimde ayakkabıyla çalmışlardı ki o kadar severek almıştım paramda azd o ihtiyacım da vardı inşallah yakalanırsan konun komşun öğrenir babanı anneni karakola çağırırlar rezil olursun

0|0
    0|0
  • Şahsi düşüncemi söylüyorum şu an... Hırsızlık yapacağıma gider ayıp yaparım. Ulan ailen kötü durumda bundan neden utanıyorsun böyle yaşayan bir tek sen mi varsın git çalış yetmiyor mu tatlı dil yılanı deliğinden cıkartır beni tanımıyorsun ama harbiden senin durumunun kötü oldugunu cabaladığın halde bir gelişme olmadıgını göreyim bütün servetimi sen oku diye önüne dökmessem namussuzum yazık yazık

0|0
    0|0
  • Ah be kardes muhtacsın belli ama çalma sonra bu bir eroin bagımllıgı gibidir yakani brkmaz ywsin kac blmyrm git onu yerine koy ozaman hic bşy olmaz birde ozur mektubu yaz tm ah su fakirligin gozu cksn ne diyim sanada bsy diyemem ki...

0|0
    0|0
  • Ihtiyactan dolayi caldin ise birşey olmaz inşallah ama zevk olsun diye caldinsa çıkar bir yerden harami

0|0
    0|0
  • olur her katta kamera vardır not bırak deki hanım efendi ayakkabılarım yırttık maruz görün kusuruma bakmayın de kaç git.

0|0
    0|0
  • En sinir olduğum şey ya bayram günü benimde ayakkabım çalınmıştı peşine düşüp buldum o çocuk pidecide çalışıyordu şikayet etmedim ama yerin dibine soktum onu

0|0
    0|0
  • Kamera görmese Allah görüyor belki onu alan son parasıyla aldı senin olmayanı çalarakmı elde ediyosun hırsız

0|0
    0|0
  • Neden çaldin peki?
    İhtiyacın var o ayakkabıya?
    Satmak için mi aldın?
    Yoksa bir şey çalmak gibi bir psikolojik hastalığın mi var? Yani sana bunu yaptıran şey nedir tam olarak?

0|0
    0|0
  • bir daha olmasın

0|0
    0|0
  • Yoktur. Ayakkabının peşine de düşenin... Unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Ya yok birşey olmazda iyi misin arkadaş niye çalıyon angutmusunya?

0|0
    0|0
  • Ayakkabi ocin degermi. yakalanmaya rezil olmaya

0|0
    0|0
  • bişey olmaz ama bir daha yapma bence

0|0
    0|0
  • ayakkabıları aldıgın yere geri bırakmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• düşerler

0|0
    0|0
  • yaptığın doğru birşey değil yüreğine korku salan Allah'a tövbe et bence ve aklın varsa git o ayakkabıyı geri yerine koy zaten hayır gelmez işin gücün rast gitmez ayağına dolanır...

0|0
    0|0
  • Neden çaldın

0|0
    0|0
  • niye çaldın :/

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten pişmansan bence git helallik iste. Sana kötü davranmazlar. İçinde şüphe olacağına hakları üstünde kalacağına açık açık söyle. Eğer ogrenirlerse çok kötü olur. Hırsız damgasi yersin.

0|0
    0|0
  • acaba kamera var mıydı sorusu tövbe eden pişman olan birnin değil yakalanma korkusu olan birinin sorusu.. madem pişmansın git o eve ben böyle bişey yaptım özür dilerim de hakkınızı helal edin de... bana biri öyle gelse gider istediği ayakkabıyı alırım valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...