Cok yalnizim yardım?

Arkadaşlar özürlü anneanneme bakiyorum ve sosyal haystim yok hic arkasim yok kafayi yemek uzereyim

Güncellemeler:
Dua edin hayirli gunlerde ingilizce kursuna yazildim halk egitimin aylar gecti aramadilar

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• sabırlı olmalısın yaptığın güzel bir şey allah mükafatını verecektir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Nasil bir tavsiye istyosun bizden anlamadim. Bu arada allah yardimcin olsun gecmis olsun uzuldum senin adina

0|0
    0|0
  • burda saygılı seviyeli bayan arkadaşlar var onlarla arkadaş ol çevrende hiç yoksa arkadaş olabileceğin kimse

0|0
    0|0
  • Beni yanlış anlamazsan sana arkadaşlık edebilirim yalnızlığın ne demek olduğunu çok iyi bilirim sohbet ederek en azından yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • herkes yalnız bu dünyada ve burada

0|0
    0|0
  • Bakmalısında

0|0
    0|0
  • Elinden geleni yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • Burası var penceren

0|0
    0|0
  • Zor bir durum. Hayat herkese farklı bir imtihan veriyor. Senin payına da bu düşmüş. Bakana da zor, yatana da...

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun güzel bir şey yapıyorsun sosyal medya arkadaşı ne kadar sana yeterli gelir olur mu bilemem tabi uygunluğu ayrı konu allah sabır versin ve gönlüne göre versin

0|0
    0|0
  • bu site bile biraz olsa yalnızlığını giderir... en azından arasıra yaabileceğin arkadaşlar bul bu siteden... ne demiş ünlü şair tarkan Gülümse Kaderine :)

0|0
    0|0
  • Neden sen bakıyorsun ve hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Annene bakmana yardımcı olacak biri yok mu? Ya da okula da gitmiyor Musun?

0|0
    0|0
    • Mslesef yok evlatlari istemiyo

• Tüm yük sana mı kaldı, neyle geçiniyorsunuz. Baban, akrabaların?

• Yukarda allah var ona Sığın o en iyi arkadaştir

0|0
    0|0
  • Kimse yalniz degildir unutma!

0|0
    0|0
  • Bana ulaş

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun. Napabiliriz senin icin

0|0
    0|0
  • Allah senin ve senin gibilerin yardımcısı olsun ve umarım annannen sağlığına kavuşuyor rabbim bütün dar'da olanlara yardım etsin.

0|0
    0|0
  • allah kurtarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah sifa versin anneannem benim icin cok ozeldir hayatimi hice sayip omrumu onunla gecirebilirim fakat babaannemi sevmem o yuzden onu dusunup yorum yapacagim kurslara falan katil hobi edin kendine cevrede edinirsin

0|0
    0|0
  • Ne yapalım

0|0
    0|0
  • Nasil yardim edelim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...