Taşıyıcı annelik yaptıktan sonra bebeği ailesine vermek nasıl bir duygudur?

Ben şahsen ne bileyim.. 9 ay taşıdıktan sonra nasıl veririm o bebeği.. Böyle bir şansı var mı? Bebeği vermek istemiyorum diyebilir mi?

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah para için bu işi yaptırmayı kimseye nasip etmesin inşallah. Valla ben taşıyıcı annede olsam o çocuğu sonuçta 9 ay o kişi taşıyacak. Her derdini ve eziyeti o kişi çekicek. Diğer tarafta doğmuş hazır bebeği alıcak. Ne bilim bide taşıyıcı annenin şartları da çok önemli. Çocuk o kişinin kanı ile beslenicek. Ve ister istemez belki ondan da birşeyler alıcak. Bilemiyorum bayağı bir karışık iş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Zaten adı üstünde başta taşıyıcı annelik yapıyorsun. Öyle olmayacaksa neden taşıyıcı olasın ki. Tabi dinsel ve ahlaki açıdan nedir durum bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • İşi ticarete dökenler için bu bir iş anlaşması...
    9 ay taahhüt lü bir iş alıp, zamanında teslim etmekten farksız...

Bir kişi en başta nedne taşıyıcı anne olur ilk orayı sorgulamak gerek bence...

0|0
    0|0
  • Zor gibi

0|0
    0|0
  • Ne kadar kendi rahminde olsa da, sonuçta çocuk gerçek anne ve babasının genetiğini taşıyor. Bebeğe sahiplenmesi biraz saçma olur. Belki kendi karnında taşıdığı için annelik duyguları kabarabilir ama genetik olarak hiç bir yönden kendi çocuğu olmuyor ve ayrıca bu yöntem Türkiye'de yasak diye biliyorum ben. Türkiye'de yasal oldu da benim haberim mi yok? Yoksa senin ilgini çeken bir konu mu bu?

0|0
    0|0
    • Evet dogru söylediklerin. Hayir, sadece ilgimi cekti. Bugün internette tasiyici annelerin bebeklerini kucaklarina aldiklarindaki o mutlulugu gördüm resimlerde. Nasil kopacaklar o cocuklardan diye düsündüm..

• Nasıl kopacaklar konusunda hiç bir yorum yapamam sonuçta bayana özel bir konu onun için nasıl bir duygu yaşadıklarını tahmin edemiyorum ama dediğim gibi genetik olarak hiç bir yönden kendi çocukları olmuyor. :))))

• imza atırırlar o imzayı attığın için taşıyıcı anne vermek zorunda kalır

0|0
    0|0
    • Uydurmayalım lütfen o imzanın hiçbir geçerliliği olmaz

• taşıyıcı annelik işi başlı başına saçmalık zaten

0|0
    0|0
  • baskasnin spermleri senin rahmindemiydi iyyy

0|0
    0|0
  • böyle şey mi olur ya o nasıl annelik. veren de alanda yanlış yapıyor.. o çocuk nasıl bir hayat yaşayacak.

0|0
    0|0
  • Diyemez öyle bir duyguya sahip olsa bu işi hiç yapmaz.

0|0
    0|0
  • Saçmalık taşımak işin kullanmış oluyor böyle

0|0
    0|0
  • Benxe kötü bir duygu olur

0|0
    0|0
  • Burdakiler soruyu gtuyle anlar kardes :) baska yerde sor :)

0|0
    0|0
  • zor ve anlaşmalarına bağlı..

0|0
    0|0
  • Bilmem denedin mi

0|0
    0|0
  • o bebek her haliyle senin bebeğin böyle şeyi nasıl kabul ettinki çokmu para verdiler

0|0
    0|0
    • Hayir yapmadim ben. Misal olarak sordum yanlis anladin

• pardon ya bence çok saçma bir şey avrupada yaşlı bir kadın kızı için taşıyıcı olmuştu ne iğrenç dimi

• Çok zor olsa gerek

0|0
    0|0
  • iyide onun dna sı falan hepsi başkasına ait anneye en ufak ait bişi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Belge imzaladiysan vermek zorundasin

0|0
    0|0
  • Kotuuu

0|0
    0|0
  • zannetmiyorummmm

0|0
    0|0
  • Çok zor olur kesinlikle duygusal bir yakınlık olacak bebişle. :(

0|0
    0|0
  • bu durumu cogunlakla cıftler sağlam bır bedel karsılıgı uyguluyor sözlesmelı avukatlı olanlarıda gordum anlaşma sartlarına gore ısler degısır yanı iş anlaşması yapıldıysa ne derse desın o bebegı vermemezlık yapamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...