Sizce de arada hep Masumlar götürülmüyor mu?

1. Olaya bir açıdan bakacak olursak. Sevdiği kıza dünya evine girmeyi teklif eden bu masum delikanlının zannımca hiç bir suçu yoktur. Gerek çevresi, gerekse dış görünümüyle yorumlayacak olursak, öküz değil yani , dün bir bugün hesabı gütmeyen cinsten bir arkadaş. O cesareti o kız vermiş ki, bu tür bir hazırlık yapmış. Kızın durumunu bilemeyiz ama şuda var ki, ülkemizde ilişkiler hep böyle olduğu için, genel itibari ile yafta kızlarda.
2. Bu seferde artık feminist desem değil, zihniyetsiz desem değil, deli desem oda değil, bir kızımızın artık kafasında ki psikoloji ne yönde ilerlemişse, bir klasik olan çamur atma, lekeleme olayını, Masum olduğuna emin olduğumuz bir şahsa yapmış olması. Kaynak gösterilmeden nette yayıldı ve çocuğun Ana bacı sövülmedik yanı kalmadı.

(Çirkin ithama göre, çocuk, suç aletini çıkarıp kadına değdirmiş.)

Bunun inandırıcı gelmemesinin ilk sebebi çocuğun yana doğru dönük olması ve çantanın tamda malum yerde olması, diğer sebepler ise, minübüsün doluluğu, yaşlı ve çocuklu bayanların olması vs vs gibi şeyler, insanlığını yitirmiş olmalı ki...
-Adamın kolun da ki pc çantası kadına değiyor ve olay ondan sonra çıkıyor her şey yanlış anlaşılma yüzünden olmuş oluyor.
Olayın aslı az sonra ortaya çıkıyor da iş işten geçiyor, takdir sizlerin...

Burasıda, sesli kısmı. Kızın çirkefliğinin yansıması...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• İkilemede kaldım ben ya gerçekten çıkardımı yoksa kız iftiramı atıyor çanta değdi diye anlamış değilim çok karmaşık bir durum. bu arada aog üyesiyim.

0|0
    0|0
    • Otobüs kamerasından da görüldüğü gibi kardeş, ikilemde kalınacak bir durum yok, adam duruyor öyle. Hem şöyle düşün, aleti ne ara yok etti? Bunu yapman için gereken hız, babanın senin odana geldiğinde ki pc geçmişi silme ve doğrulma hızına eşit olması lazım. Adan kıpırdamıyor bile.

• Bana niye böyle imalı savunma yapıyosun :D ikilemede kaldım işte

• İmalo değil benzetme, teşbih sanatı :D :D

Yükleniyor...