Benle takıldıktan sonra nefret ediyorlar?

Çevremdeki herkes benimle vakit geçirmek istiyor, çok alçak gönüllü iyi birisiyim ama dışardan çok sert ve güçlü olduğum hakkında konuşuyorlar ufak bir semtte oturuyorum, mesela bir keresinde fazla samimi olmadığım birisi beni gelip evden alıp takılmak istediğini söyledi sabahtan akşama kadar takıldık alkol madde felan, ertesi gün beni ne aradı ne sordu nede başka gün, sonra kız benimle aynı evde kalmak istediğini söylesi sonra ne aradı sordu, yani herhan gi birşey yapmadım rahatsız olacaklari felan, bu hep böyle oldu hayatımda, neden acaba? Hep karşı taraf istedi gezmeyi vs sizdede böyle oluyor mu ya da ben mi çok farklı düşünüyorum? Depresyonda olabilirim, bu arada hiç kimsenin kalbini kıramıyorun

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Enteresan , belki gunu birlik takilmak istemislerdir bilemeyiz. su da var ilgilerini cekmemis olabilirsin de.

0|0
    0|0
    • Ne bekliyorlarki normal bir insan nasılsa öyle davrandım

• Simdi bazi insanlar disardan ilgi cekici ve gizemli gozukurler. bundan oturu tanimak istemis olabilirler bilemiyorum

• Bilmece gibisin diyorlar

• Dikkat eksikligibolabilir bende de var cevredeki insanlar tanidiktan snra uzklasiyor

0|0
    0|0
    • Ne gibi olumsuzluklar olur ki dikkat eksikliginde yanimdakini fazla takmiyorum tek kalinca ondan mi acaba

Erkekler Ne Diyor 1

• senin araman gerekiyordu yahu kızı

0|0
    0|0
    • Daha 1 gecede tanıdım numarası yok ama numaram onda var

Yükleniyor...