Kayinvalide, mihir ve taki sorunsali icin yardim?

Bunlarda boyleymis dediler düğünde takilanlari aldilar eşimle bizden. Kavga cikmasin taki yuzunden diye ses etmedik verdik. Yalniz 6 bilezigim var kolumda onlarin taktigi ve dugunden sonra alicaz vs denilmedi. Simdi de tutmuslar onlar geri gidecekti almamiz lazim diye. Borc altin mi takilirmis? Bence harcayip kendi masraflarini kapatacaklar ya neyse.. bir de dini nikah kiyilirken 4 bilezik mihir denildi kayinpeder de onayladi. Ben de o bilezikleri mihire sayip vermek istemiyorum. Verdigim takdirde geri yapmayacaklarina eminim cunku. Kayinvalide yarin sabah kesin yine arar kavga da istemiyorum ama hakkimi da vermek istemiyorum. Sizce ne yapabilirim arkadaslar? Nasil oluyo bu isler daha yeni evliyim tecrubesi olan arkadaslar bir bakarsaniz sevinirim.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Net tavrını koy boşanırım yine vermem de takılarıda vermeyecektiniz hata yapmışsın ne biçim insnalar var hımık:/

0|0
    0|0
    • Ya takilari onlarin olsun yeter ki sussunlar huzurumuz kacmasin istedik ama simdi kolumdakilere bile goz diktiler 😒

• Ondan once sabah bozdurup bankaya yatirasim var

• Mantıklı hadi bakem yürü kim tutar seni:/

• Eşin ne diyor bu duruma?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onlar senin hakkın verme sakın aldıklarınızla ödeyin gerisini deyin

0|0
    0|0
    • Bunlar en cok elalem ne der diye cekinir, benim de yaygarayi koparasim var aldiklari bilezikleri bile geri istiyolar diye. Aleme ibret icin

• öyle birşey yok onlar sizi kandırmaya çalışıyorlar millet size takmış sizde düğünü olanlara takacaksınız hepsini verirseniz sizin ne kaarınız olacak

• Bizi kim dusunuyo ki? :/

Yükleniyor...