İçine kapanık ve hayattan zevk alamayan biriyim , benim gibi olan var mi?

Hayatınızın nasıl geçtiğini anlatabilir misiniz? Benzer yonlerimiz ne merak ediyorum.

1|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• sosyal ortamlar sen ben gibi içe dönük asosyal insanların mabedidir hepsi için değil ama ezici bir çoğunluk böyle
    karmaşa kaos belirsizlik geçimsizlik insanları buraya sürüklüyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Monoton olunca zevk almamaya basliyor insan ama guzel yonleriyle takil^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• eğer hayatını değiştiremiyorsan mesela içine kapanık biri olmak bana göre insanın değiştiremeyeceği özelliklerinden birisi durumu kabullenmek en iyisidir. Mesela doğada yürüyüş yaparsın anlık mutlu olursun ama eve geldiğin zaman gene aynı şeyler aynı oda , aynı yatak , aynı duvar rengi vs vs yine seni o moda sokacaktır , o yüzden benimde hayat şartlarım bu diyip yoluna bakman lazım

bkz : 2.bp.blogspot.com/.../...mleyeyim+mutlu+olayim.jpg

0|0
    0|0
    • Pes mi edicem

• Olmalı ama , her şeyin bir çözümü olmalu

• ya mesela benimde sorunlarım var üstesinden gelemediğim bunlar hayatımı psikolojimi illa ki etkiliyor ama yapabileceğim birşey yok zamanla hepsi rayına giriyor. Dertler bitmez ki biri bitince diğeri başlar.

• Bennnnn

1|0
    0|0
  • Bendensin :)

1|0
    0|0
  • aynı ben

0|0
    0|0
  • Al benden de o kadar

0|0
    0|0
  • Bende aynı yım yeminle
    http://i.hizliresim.com/g833A2.gif

0|0
    0|0
  • zevk alacak hayat olsa alırım hiç kaşırmam

0|0
    0|0
  • Lise 3 e kadar bende bu şekildeydim.

0|0
    0|0
    • Sonra?

• 4 de basketbol dolayısıyla popüler biri oldum , çevrem genişledi , her türlü ortama girdim çıktım. Ağzım laf yapan biri oldum. Takım kaptanı oldum ayıptır demesi egom vardı o zamanlar üzerime olan ilgi arttı. Sonrası rütin okulun popüler çoçuğu ünvanı. Lise 2 de teşke bunların yerinde olsam dediğim kişilerle yarışıyor oldum , çoğunu eledim. Ygs den sonra tüm okulla muhabbetim vardı , tek başıma bahçeye insem yanıma mutlaka birileri gelirdi. Liseden sonra kendi potansiyelimin farkına vardım fakat bunu kullanmıyorum , üniv. 2. sınfım şu an bazı mecburiyetlerim dolayısıyla ortamlardan geri durmayı tercih ediyorum. Hayat bazen insana güler buna karşılık verebilirsen bu senin yeniden doğusun olur.

• Varr

0|0
    0|0
  • Boşlukta yürür gibi, ne düşüyon ne yükseliyon, sağın solun yok, bir yönün yok. Karanlıkta değil, aydınlıkta. En kötü psikoloji bu herhalde

0|0
    0|0
    • Hastayiz belki de

• Hastalık olsa belirtisi olur hiö bir belirtide yok. Hani teşhis koyamıyorsun ya öyle iyi veya kötü teşhisi koysam mutlu olurum en azından bilmek iyi olur. Ama yok işte

• hiçbir yerden şansım yok bende hayattan pek zevk almıyorum her şeyin ucundan dönüyorum

0|0
    0|0
  • demee be

0|0
    0|0
  • Aynen bende

0|0
    0|0
  • Karamsar olma hayat bunun için gercekten cok kısa

0|0
    0|0
  • İş ev iş

0|0
    0|0
  • en güzeli boşver

0|0
    0|0
  • gezmeyi sevmem.. kolay arkadaslık kuramam genelde tedirginimdir belli etmesem de.. vs vs vs

0|0
    0|0
    • Sence neden boylesin

• Neden boyle yetiştirdiler ki bizi? Olmayan sucumuzun cezasını cekiyoruz

• boyle insan da lazım dunyaya bosver :D

• animeler oyunlar ve kitaplar olmasa muhtemelen kafayı yerdim gerçeklikten o derece bıktım

0|0
    0|0
    • Gerçeklik bize zarar veriyor

• evvet başka bir zamanda ya da belki başka bir evrende doğmamız gerekirken evrenin hesap hatası sonucu gelmişiz buraya :D o yüzden boş ver sadece zevk aldığın şeyleri yap

• Hakkisin

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende senin gibiyim anlatamayacak kadar konusmayi sevmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Nefret ediyorum bu yüzden kendimden

• Bende depresyon testi cozsene kac cikacak sonucun merak ettim benim 45 cikti

• Nerde var o

Yükleniyor...