Hala iman etmeyecek misin?

Allah bunca şeyi 1400 sene evvelden haber vermişken, bunca işaret göndermişken hala ateşe mi yürüyeceksin? Hala nefsinin kölesi, şeytanın oyuncağı mı olacaksın?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• boşuna bir çaba mı seninki?

0|0
    0|0
    • Allah için yapılan hiçbirşey boşuna değildir, tıpkı boşuna var olmadığımız gibi.

• sitenin sana verdiği zarardan bahsediyordm

• Ne gibi bir zarar?

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten Müslümanım bildiğim şeyler bu ama cennette gideceğimi düşünmüyorum ateşler içinde yanacağıma eminim

0|1
    0|0
    • Niçin böyle düşünüyorsun pilav üstü kuru kardeşim. İyi bir insansın siteden uzun zamandır biliyorum seni. Neden iyi de bir müslüman olamayasın?

• Teşekkür ederim allah razı olsun psikolojik olarak zor zamanlar geçiriyorum son 1 yıldır kendimi anca topluyorum hani çok akıllı bir insan sayılmam o yüzden ama ayakta durmaya çalışıyorum iyi bir insanım ama çok yaralandı kalbim alkol tükettim aylarca mesela aylarca düşündüm aylarca dört duvara hapis ettim kendimi ama kimseye ne zarar verdim nede kalp kırdım zararım her zaman kendime oldu Biraz zamana ihtiyacım var korkularımdan arınmam için bazen ümitsiz oluyorum o yüzden :)

Allah razı olsun

• Hepsi şeytanın vesvesesi kardeşim inan bana, ümitsizlik de şeytanın en zehirli oklarından biridir. Üstüne gitmiş gibi olmayayım sende beni yanlış anlama ama sen nefsinin üstüne gitmedikçe şeytan da peşini bırakmayacaktır hiç değilse namaz hakkında videolar izle sabahlayacaksan eğer sabah namazını kıl Allah' tan iste yalnızca O kimi geri çevirmiş ki samimi dua edenlerden? Allah senden de razı olsun kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• Off off...

0|0
    0|0
  • allah öldü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hala FSM'ye iman etmiyor bu terbiyesizler.

0|1
    0|0
  • Kanıt göster bana kanıt kanıt.

0|0
    0|0
    • Buyur izle, sonra kanıtları da gösteririm

• bunu izlemedim ama böyle video çok izledim

• Madem öldükten sonra dirilmeye olan inancın tam manasıyla bitmedi, kafan karışık kendin için bir de bunu izle kardeşim. Gayet açık ve kafa karıştırıcı değil bu belgesel. Bilimsel kanıtlara daha sonra gireriz

• Hala iman etmeyeceğim.

0|0
    0|0
    • Sende kıyamet alametisin, keşke bilebilseydin

Yükleniyor...