Nefsime yeniliyorum?

Ben iyi bir musluman olmak istiyorum fakat bazen kendimi öyle kötu hissediyorumki inancim azaliyor ve icime bir şuphe duşuyor, gercekten allah var mı yok mu. Kendimi cok zorluyorum inanmak ucun ama işte bazen böyle oluyor ve isyan ediyorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence doğru yoldasin :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeşim bunlar iki sebebten oluyor bir yeteri kadar ilmin yok ilk işin gazalinin kimyayı saadet kitabını okumak olsun. ikinci ise bu dildeki saddeleştirme yüzünden islam yabancı geliyor dini kelimeleri kullan biraz inşallah bu sorunun yok olduğunu görüceksin

0|1
    0|0
    • inşallah göreceksin erken gönderdim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Islama yonelen le seytan vesvese daha cok ugrasir inadina abdest al inadina namaz kil zamanla vesveselerinden kurulursun

0|0
    0|0
  • Şeytanın kulağında fısıldamasına izin veriyorsun şu an Allah cc yüce rabbimiz daima vardır

0|0
    0|0
  • Salak gibi direkt inanacak halin yok ya sorgulayio dogru yolu bulacaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Müslümanlığa göre ; Allah'ı bir şekil gibi hayal edersen dinden çıkıyormuşsun. Saçmalığa bak.. Çocukken her şeyi zihninde hayal edersin o de büyüyene kadar seninle gelir. Çoğu kişi hayal eder. Allah'ın şeklinin olmadığını da bilir ama otomatik olarak düşünür. Bu deist olmam için son damlaydı.

0|0
    0|0
  • ALLAHDAN uzaklasma bismillah cek abdestini al yalniz kalma evde ilgilenecek isi olmayan adama seytan suphe getirttirir insanin aklina

0|0
    0|0
  • Başını öne kır. Eline tesbih al.5 binkere Allah de. Mucizeyi gör -.-

0|0
    0|0
  • Namaz kılmayı dene.

0|0
    0|0
  • Canım o mevzulara fazla dalma cikamazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...