Abla 2. anne midir?

sorum ablası olanlara ve abla olanlara abla annenin görevlerini anne olmadığı zamanlar yapar mı gerçekten tam anlamıyla yemeğinden temizliğine dert paylaşmasına kadar ya da başka herhangi konuda ablası olanlar ablanız 2. anneniz mi abla olanlar kardeşleriniz kız veya erkek sizin için nasıl bir anlam ifade ediyor?

Güncellemeler:
ablası olanlar abla olanlar hadi sorumun cevabı yok mu

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir ablayım evet abla yeri geldiğinde 2. Annedir ama eğer kardesinle aranda çok yaş yoksa bunu tam hissedemeyebilirsin kardeş yeri gelir annesine anlatamadıklarını sana anlatır sürekli kavga edersiniz ama ikinizde birbirinizi ne kadar sevdiğinizi bilirsiniz birlikte ağlar birlikte gülersiniz birbirinize yediğiniz yemeklerden falan ayirirsiniz güzeldir yaa kardes olmak kardeşimin bana neler ifade ettiğini 2000 kelimeye sığdıramam sadece canımdan değerli olduğunu soyleyebilirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet öyle. Annem vefat ettiğinden beri ablam bana annem gibi davranıyor :)

1|0
    0|0
  • evet gercekte öyle!
    Hatta 1Abla=3abi
    😊

1|0
    0|0
  • 4 tane kız kardeşim var en büyükleriyim sorunu bilmem ama ben baba gibiyim 😎

1|0
    0|0
  • Ablanın yeri ap ayrıdır. Dediğin gibi anne gibidir candır.

0|0
    0|0
  • hayur

0|0
    0|0
  • Evet öyledir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öyledir hala beni kendinden çok düşünür.

1|0
    0|0
  • Ablam her konuda hem arkadaşım hem annem hem babam gibidir herşeyi paylaşabiliyorum her türlü desteğini verior en önemliside manevi olarak :)

1|0
    0|0
  • Tabiki de öyle. KardeşiM doğduğunda 13 yaşındaydım ve bakıyordum bana anne diyordu 😊 Hala durum aynı

0|0
    0|0
  • öyle cıdden :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...