Xper yükseldikçe ?

gurusu masterı falan artık biraz daha ciddiye alıyor sanki sizcede öyle mi? benim 8 şu anda.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır. Herhalde daha antisosyal, içinekapalı, belki psikopat, normal ilişkilerde başarısız biri olduğunu düşünüyorum. Normal, hayatta başarılı biri böyle bir sitede bu kadar vakit öldürmez. Sıkıntılı bir dönemde girmiştim, artık pek girmemem lazım. Sen de bırak buraları, koskoca dünya, kendine topluma faydalı olacağın işler var, onlara bak. İyi şanslar.

0|1
    0|0
    • Kafamı dağıtmak için biraz da eğlenmek için , hatta bazende yardımcı olabilmek adına arada takılıyorum. Sosyal medyadan daha samimi bir ortam olduğunu düşünüyorum burada.

• Ben de önceleri öyle düşündüm. Ama hastalık gibi girip girip duruyorsun, yorumlara bakıp cevaplıyorsun. Anormal zaman alıyor, işi ve en çok sosyal hayatı engelliyor. Artık çok az gireceğim. Hatta bazen biriyle çok ciddi yazışıp, takıyorsun, meğerse nereden 9 yaşındaki bir çocukmuş. Bayan hesapları, resimleri sahte diye yazılar da gördüm.
      Ama bir yerde gün gelir önem verdiğim bir soru sorarım, iyiniyetli, bilgili arkadaşlar da var, yardım alınabilir site de. Ben de bazen kafa bulsam da, bazen ciddi ciddi yardımcı olmaya çalışarak cevap veriyorum.
      Fakat böyle guru falan olacaksın diye hayatını buraya gömme, Tadında Bırak diyorum. Bahar da geliyor, hayatta yapılacak çok şey var.

Kızlar Ne Diyor 4

• Alakası yok.
    Bunun insanlıkla ve site içersindeki davranışlarınızla alakası var..

0|1
    0|0
    • Muhakkak öyle ama Xperler yükselince karşı tarafın güveni artıyor ve konuşuyor gibi geldi bana. Şahsen ben 1 Xper görünce ve soruda alelade ise troll olduğuna kanaat getiriyorum.

• Alakası yok aslında. :)

• İyice havaya giriyorlar ne ciddiye almasi

1|1
    0|0
    • Evet bir master beni engelledi. Öyle kötü bir şey dememiştim halbukisi. Tabii benim çokta umurumda ya onun engellemesi oda ayrı. Sanki küfrettik. haklısın. Sitenin sahibi gibi davranıyorlar :)

• Hiç birşey farketmiyor

0|1
    0|0
  • Alsa nolur almasa nolur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biz soru ya da görüşlerin ciddiyetine göre ciddiye alıyoruz. Isterse 1 xper olsun ciddiyse ciddiyiz.

Tek kelime edip master olanlara bir saygimiz

0|1
    0|0
    • Orası kesin tabii ki. Soru ciddiyse ciddi , geyikse geyik. Sanki xper seviyesi yüksek olanlar biraz daha güvenilir geliyor insanlara sanırım. He bu müdavim falan diyorlar herhalde :)

• Eskidendi o simdi evet hayirlarla 1 ayda master olan var :)

• yok yükseldikçe istek azalıyor bir anlam ifade etmediğini anlıyorsun :D

0|1
    0|0
  • Maaş bağlanmıyor. O yüzden rütbeler seni olmadığın biri gibi görünmeye itmesin. En önemlisi bu.

0|1
    0|0
    • Yok canım master olunca , sen çekil kenara pedawan diyecek halimiz yok. :)

• yanılıyorsan guru master olunca iyice salıyosun :D hele master olunca gördüğün soruları cevaplayasın gelmiyo , sanki hiç bir soru ilgini çekmiyo çok B. K tan bir durum :D

0|1
    0|0
    • evet doğru söylüyorsun. ilişki sorularına cevap yazmıyorum artık. Daha özgün şeyler arıyorum. Ciddi güzel konular olursa döktürüyorum :D

• Eskiden masterdım aynıydı bir fark yok. :)

0|1
    0|0
  • Olur baam ya

0|1
    0|0
  • Xper 2 Xp de 289 bu Xper nasıl yükseliyor neye göre

0|1
    0|0
    • yorum yaptıkça , en iyi görüş seçildikçe yükseliyor.

• Onemsemedigim ayrintilar

0|0
    0|0
Yükleniyor...