3 yıllık arkadaşımla 4 haftadır küsüz ama haklıyım?

3 yıllık arkadaşımla 1 aydır küsüz. konuyu onun arkadaşlarına anlattığımda onlar da bana hak veriyor. sürekli kendi arkadaşlarıyla buluşup beni ekiyor. bende beni sürekli ekmesine kızıyorum. kendi arkadaşlarıyla da zaman geçirecek tabi ama bana hep bahane uyduruyor. ben bunu ona soyledigimde ise sen de kendi arkadaslarınla bulusuyosun diyor. ama ben o ne zaman bulusalım dese gittim. ailecek gorusuyoruz sizce barısmaya calısmalı mıyım? onceden hep o kuserdi ben haklı dahi olsam barısmaya calısırdım. son kustugumuzde de o barısmak istedi bu sefer umursamayım mı barısmaya mı calısıyım

• barışmaya çalış haksızsın
    0% (0)12% (1)6% (1)Oy Ver
  • kendi isterse gelir haklısın
    100% (10)88% (7)94% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kendi isterse gelir, Haklısın

0|0
    0|0
  • Okumadım ama haklısın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlasilan kiz seninleyken eglenmiyor , iyi vakit gecirmiyor bu yuzden bulusmak istemiyor. Sahsen bende iyi vakit gecirmedigim arkadaslarimla disarida bulusmam bahane uretirim.

1|0
    0|0
    • Sebep o değil diye düşünüyorum. çünkü ayda yılda bir zar zor da olsa mahallenin dışında bir yere çıkabiliyor ve gerçekten eğleniyoruz. onu tanıyorum eğlenmese mahallede dışarı çıkmaz ayrıca eğlenmiyosa bunu bana söyleyebilir yeterince yakınız. ya da buluşmak istemiyorum diyebilir.

• Bugun konustuk ve bana soyle bisey dedi ben o arkadaslarımla okul kapanınca gorusemiyorum ama senle gorusuyorum

• Her neyse 1 aylık bir kuslukten sonra aramız sogudu dogal olarak ama ben gayet sevincliyim

Yükleniyor...