Yaşlı komşu kadın bunaklığından laf çıkartıyor ne yapmalıyım?

sabahları sadece cep telefonumdan müzik açıyorum i phonedan çıkan ses ne kadar çok olabilir düşünün bugün gitmiş beni aynı zamanda apartman yöneticisi olan ev sahibine şikayet etmiş ve bana küfr etti demiş uydurmuş yaşlı bunak kadın, bu kadın kiracı tek başına yaşıyor 1 senedir falan oturyor orada ve laf çıkarması beni ayar etti sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bişey yapma sende bigün yaşlancaksın

0|0
    0|0
    • sen demi yaşlandığın zaman kimsenin neyle uğraştığını umursamadan onların hakkında laf çıkarcaksın ağır şeyler düşüneceksin?

• ben sakin falan olamam bugüne kadar kimse yapmadığım bir şey hakkında beni suçlayamadı suçlayamaz da bugünden sonrada kim olursa olsun hele ki böyle ağır bir şey hakkında suçlayamaz sen de karşıma geçip onu haklı çıkartmaya çalışma daha da geriyorsun

• haklı çıkarmıyorum anlayış sadece bu kaybetceğin bişey yok aksine insan bile kazanabilirsin anlam veremediğim şey artık herkes tahammülsüz anlayışsız olmuş

• git korkut biraz o kadını bunlar anca bu dilden anlıyo

0|0
    0|0
    • büyüklerime saygım var ama bunu düşündüm yine de hakediyor diye ama bunu yaparsam da haklı çıkartacağım kadını bu yüzden daha değişik bir şey yapmalıyım

• o zaman bir gün davet et evine çay içmeye sohbet edip huyuna git bakalım napacak

• ya çağırsam gelir yüzsüz zaten hiç bir şey olmamış gibi gelir güler bir de en uyuz olduğum insan tipi ama çekemem onu derdim onu haklı çıkarmadan pişman edecek bir şey yapmak

• Anneler Günü ona çiçeği al.

0|0
    0|0
    • hakkımda laf çıkarmasına sinir oldum diyorum sen ona çiçek al diyorsun ne kadar mantıklı?

• Onun çaya damacana ishali tetikleyen hapı at.

• olmaz daha orjinal şeyler olmalı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...