İstanbul'da kadin kalmazdi?

Ali ağaoğlu eger tek gecelik ilişkiler yaşasaydim İstanbul'da kadin kalmazdi. sözüne ne diyorsunuz? yani adamin karşina hep para ile satin alinan kadinlar çikmişsa suç kimde sizce?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ali Ağaoğlu: "Gecelik ilişkilerden hoşlanmam. Hoşlansaydım İstanbul'da evli , bekar farketmez kadın kalmazdı” demiş. Ağaoğlu, sonradan görme biridir. Bir hiçtir. Hiçbir zaman onu mantıklı bir şey söylerken göremezsiniz. Para her şeyi satın alabilir elbette;ama asla bir beyin alamazsınız. Görgüsüz ve vasat herifin tekidir. Edebiyat'tan anlamaz, felsefe bilmez. Onun için her şey gökdelenler ve gösteriştir. Elinden parasını alın, itibar dahi görmez. Einstein'in, 'bilgi az olunca, ego çok olur' sözlerinin vücut bulmuş halidir. O kadar para harcayıp yaptırdığı reklamlara bakın, suratınız asılır. Zevksizin tekidir. Para ile satın aldığı kişileri, gücü asla aklıyla alamaz;çünkü 3 yaşındaki bir çocuk kadar gelişmiştir beyni. Tek becerdiği şey egemen olana yalakalik yapıp cebini doldurmak ve o paraları da ekranlarda spikerlere saydırmaktır. Paranız olabilir ama beyniniz olmayınca daha kötü oluyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yani bu yaşının fazlasıyla geçgin olduğunun farkında olduğu anlamına geliyor ayrıca yaşı 65 vardır 15 de başlasa 365 günden 50 senede 18.250 hatun ediyo. istanbulun kadın nüfusu 7 milyonsa bu da onun grup sevdiğini gösterir yani sktirsin ordan :D :D

0|0
    0|0
  • Kendisi tam bir edepsizdir. Ne yaşından utanıyor ne çocuklarından ne de Allahtan!
    O ancak parasıyla üç beş... kollarına alır. Tövbe Allahım ya deliricem densiz herif!

0|0
    0|0
    • Adam resmen istanbuldaki ananizi bacinizi ikebilirim ama yapmak istemiyorum diyo

• Ben vallahi kalırdım :). Duyguyu boş verdim, adamın ne tipi ne karizma ne boy pos ne saygınlık var. O kadar yoklukta değilim:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ali AĞAOĞLU Barzo'nun Zengin Modelidir.

0|0
    0|0
  • Aynen aynen zeki ama calısmıyor, calıssa yapar lksfdg

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir adamın gereksiz sözleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...