Gizli kullanıcı olun ve büyük konuşup rezil olduğunuz anınızı anlatın?

Ben başlayayım öyleyse :D Online oyunlara yaklaşık 8 yıl önce başladım. Ara vermeler felan oldu tabi. Bir kız olduğum için de yürüyen çok oluyor. Herkese genel yaklaşımım '' sanaldan aşık olmam''dı. Hatta biri sanaldan birini bulduğunu söyleseydi , ucuz kız olduğunu söyleyebilirdim. Yaklaşık 8 9 ay önce biriyle tanıştım. Başta bana yürüyordu emindim. Sonra sohbettir , samimiyet iyice ilerledi ve büyük konuşmamın acısını çekiyorum. Sanaldan birinden hoşlanmaya başladım :D

Güncellemeler:
Güncel !!!

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• küçükken ilk türkiyeye geldiğimizde çok sevmiştim. buradan başka yerde asla yaşamam demiştim. lise zamanı babam SAT lere girmemi istediğinde yok dedim bu ülke işte bu yüzden kaybediyor ben beyin göçüne karşıyım. ülkeme hizmet edeceğim falan. akılsız başın belasını ben çekiyorum. şu anda bir an önce üniversite bitsin de gideyim buradan diye bekliyorum. yuttuğum en büyük lafım budur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• analtmıcam yok cnnku

1|0
    0|0
  • Normal sosyal hayatta aktif olmayınca sanaldada olur böyle olaylar sağlık olsun. Pek hayırlı bir iş olmaz. Neden denirse internet tanıştıgın birini öyle aman aman denecek bir sosyal hayatı olmaz. Standart bir ürün gibi olur sen bilirsin zevkler ve renkler tartışılmaz.

1|0
    0|0
    • Durumumu yorumlar mısın demedim yalnız ^_^

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...