Düşünmeden yapamıyorum?

Merhaba arkadaşlar. Ben 23 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Benim sorunum babamdan kaynaklı. Arkadaşlar o kadar lanet bir baba ki yıllardır ben çıkıyorum derdini. Herşeye karışıyor. Hangi üniversitede okuyacağıma bile karıştı. İçtiğim kahveye bile karışıyor. Onun yüzünden yalnız büyüdüm. Arkadaşım ve sevgilim olmadı ama kendimi asla toplumdan soyutlamadim. Ama artık dayanamıyorum. Dışarı çıkınca bana ağır hakaretler yapıyor. Hatta ona karşı durmak için piercing taktim ve dövme yaptırdım. Ona karşı bir duruş olsun diye. Üniversite masrafın için para biriktirmek istedim ( bu sene dondurmustum ) çalıştığım parayı elimden aldı. Sonra vermemeye başladığım da beni dövmeye kalktı sürekli küfürler etti. Şimdi de üniversiteye gondermeyecegim diyor. Hatta öldürmekle tehdit ediyor. Benimle uğraşmasın biktim. Her gün dua ediyorum. Yapabilirim hiç bilmiyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İns hayatın düzelir

0|0
    0|0
    • Emin ol fazla dinle bağlantılı değildim. Ama dualar etmeye başladım artık.

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabır versin zor bir durum. Evden ayrılmanı öneriyorum bu durumda başka bir şey öneremem evden ayrılabilme gibi bir durumun var mı?

0|0
    0|0
    • Kacabilsem keşke. Ardimi hiç düşünmeden ama böyle bir durum olmadan duzelse diyorum.

• Ama çok yoruldum. Kendi canıma kiymayi bile düşündüm. Çünkü yaşantımızda yaşamak değil.

• Sabır kardeşim sabır bunlarda geçer sadece sabretmen gerekiyor bir şeylere :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç uğraşma eğer güçlü bir kız isen ve babanda gerçekten bu derece piskopatsa bırak ne hali var ise görsün.

0|0
    0|0
  • polise git

0|0
    0|0
Yükleniyor...