Bu kadın niye yapıştı sinirlerim bozulmaya başladı artık?

Geçen yaz görücü geldi geldi amerikada yaşıyor istemek için annesinin yanına konyaya geldi ben 19 adam 24 yaşında güya kimseyi beğenmiyormuş beni beğenmiş annesi öyle dedi. İstemiyorum okuyacam diyorum kadın anlamıyor ben Ankara diyorum kadın dötüm kara diyor neyse başımdan savmak için tamam dedim bunlar annesinin olduğu şehire yani konyaya gitti pasaport çıkarmak ve hazırlık yapmak için. Babama ya adama istemiyor dersin ya da evden kaçarım dedim babamda konuştu istemiyor dedi ardından 1 ay aralıklarla 3 defa aradı son zamanlarda kurtuldum dedim dün yine aramış sinir oldum en son kadını arayıp sövecem olmayacak yaşı başı büyük. Psikolojim bozuldu resmen nasıl savarım bu kadını başımdan?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kumar oynadigini, kötü aliskanliklarinin oldugunu söyle 😁

0|0
    0|0
    • kadına diyorumki yemek ev işi hiçbirşey bilmiyorum diyorum o sana öğretir diyor bu kadar yüzsüzlük olabilirmi ya :D sinirden gülüyorum

• Nisanliyim de. Sevgilim var de. Ya da acilen birini bul. Var ise de kacirsin seni

• yok kız allah korusun şeytan kulağına kurşun kimse kaçırmasın beni istemem :D ama derim yani sevgilim var diye

Erkekler Ne Diyor 5

• Anneye karsi gelinmez evleniceksin

0|0
    0|0
  • Kaynanalardan nefret ederim hepsini bir kaşık suda boğarım gerekirse de bitti olay çözüldü yakşamlar

0|0
    0|0
  • konyalımısın

0|0
    0|0
  • Amerikalara gidicen daha ne istiyon

0|0
    0|0
  • Sevgilim var de 😂

0|0
    0|0
    • en başta akıl edemedim salaklığıma gel şimdide çekiyorum

• Ailen bence tavır koymuyor eger ciddi sert olsa diyemez benim kızımı rahatsız edecek yapmadığım kalmaz

Kızlar Ne Diyor 6

• Zorla güzellik mi olurmuş ya saçmalamışlar

0|0
    0|0
    • gördüğüm yerde büyük dinlemeyip dalacam o derece sinirlendim

• arayıp küfür etmek bayağı temiz biçimde olayı çözerdi aslında.

0|0
    0|0
    • babam birdaha yüzüme bakmaz bana kalsa gelddikleri gün sövmüştüm

• halbuse epey hak etmişler. ailenin sana evlenmen için baskı kurmayacağından eminsen, salla gitsin derim ben.

• Konusmayi denedin mi hic adamla

0|0
    0|0
    • adamın yüzüne hakaret bile ettim. evim arabam var sen burada okuyup perişan olacaksın gel benim yanımda güzelce yaşa diyor bende baba parası yiyor olsaydım senin kadar rahat olurdum dedim sustu. bak sinir oldum yine

• Evden uzaklaş bir akrabanda kal

0|0
    0|0
  • Istemiyorum bir daha aramayin de engelleyin numarasini

0|0
    0|0
    • annemin arkadaşını bulmuş numarasını bulamayınca kadın artık fbı'mıdır nedir manyamış

• Ordanda engelleyin kadin kudurmuş

• Sevgilim var onunla ciddiyim de.. Ayarla bir arkadaşını ailene de söyle, bikaç kez seni onunla görsün vazgeçer..

0|0
    0|0
    • öyle yapıyım artık

• Ondan daha hoş, kariyerli birini bul ki, neden onu seçmediğini anlasın..

Yükleniyor...