Sizi en sinir eden olay?

Trabzonluyum. Ermeni terörist diyenlere uyuz oluyorum! Sizi en sinir eden olay?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tırnak yiyenlere istemsiz vuruyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Trabzonun T si Turkiyenin. T sidir. Bize yanlis laf diyen ya yagli yemistir dili kayayi ya da mermiden. hizli kosuyodur

1|0
    0|0
  • Trabzon hakemi rehin alan ustune hakemi doven ustune stada atlayan ustune otobusu kursunlayan ustune milliyetciyiz deyip polisle catisan ustune ulkeyi uefa ve fifaya sikayet eden diyarbakirdan pek farki olmayan bir yerdir benim gozumde insanlar yapip yapip milliyetciyiz diyo saka gibi

0|0
    0|0
    • Şimdi egede tecavüz oldu her erkek sapık desem genelleme yapma dersin demi Şimdi kapat çeneni

• Atarli ergen isine mi gelmedi ben ortaya koyuyorum verileri kendini ifade edemiyosun galiba trabzonspor diyen herkes bunlardan mesuldur hadi bb

• Ergen deyip bb demen farklı ironi gereksiz

• kürt düşmanlığı yapmadan, ermeni ve pkk karşıtlığı ile her şehir trabzona benzese keşke.

1|1
    0|0
  • herkes herkese bişey diyo

0|0
    0|0
  • terörist mi demişler :D

0|0
    0|0
  • trabzonun halkı yobazdır trabzonluyum biliyorum :D

0|0
    0|0
  • bende orduluyum ne olacak onlar terorist ler

0|0
    0|0
  • trabzonluları sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bende seni 😀

• tamam işte sen rumlara benzemiyosun. onu diyorum Türksün sen. iyi bir Türk olmaya gayret et.

• kardeşinin mekanı cennet olsun. şehitler başımızın tacı. ayrıca trabzonluları sevmiyorum derken biraz genelleme yaptım pardon. oradaki rumları pek sevmiyorum sadece bunu söylemek istedim. sen sevilmeyecek birisi değilsin yani. ve paylaşımın çok güzel ve doğru bir paylaşım olmuş. yanlış birşey söylediysem özür dilerim.

• Son hakem bükücü şehir <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...