Kadınların bu samimiyeti nereden geliyor?

Biz erkekler arasında ortamdayken kız arkadaşımızın, eşimizin adının dahi geçmesinden rahatsız olurken, Kadınlar birbirlerine yatak odasını anlatıyorlar, Neden böyle?

Kafamda deli sorular

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilimin adını bile çok ısrar ettiler diye söyledim. Fotoğrafını hiç görmediler arkadaşlarım. Yatak odasını anlatmak ne demek şaka mısınız

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler de ciddi dusunmedikleri kizla olan iliskilerini ballandira ballandira anlatir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla sevgilimin adını bile soylemem arkadaşlarım görmesin diye tüm fotolarini telimden sildigimde oldu açıkçası

1|1
    0|0
  • Yok artık. Daha neler. Ben kız arkadaşlarımın sevgilim için yakışıklı çocuk demesine bike tahammül edemezken hangi canım yatak odasını anlatıyo?

1|1
    0|0
    • kadınların yüzde 90 ı bir araya gelince konuşuyor bunları. Okuldaki kızlarla bugün bunu konuştuk, Hepsi evet dedi. Hele evli kadınlar daha ileri gidiyorlar.

• Yaa saçmalayın yaa. Benim hiçbir kız arkadaşım sevgilisiyle özel anlarını paylaşmaz. Hiçbir zaman da sevgilimle olan özel bir anı muhabbetime konu yapmam. O benim özelimdir ayrılsak dahi. Bunu yapabilen insanların da çok normal bir psikolojiye sahip olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

• hımm peki

• Onu anormal insanlar yapar.

1|1
    0|0
  • Bazı hadsizler öyle malesef

0|1
    0|0
  • Yok artıkkk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hadi dökülün bakalım :D