Paranoyak mıyım? bu hastalığın adı nedir?

istemsizce düşünceler aklıma geliyor olaylara karşı. abim''regl oldun mu, bana kankan gibi davran vb. samimice davrandı. iyi niyetli olduğunu fark ettim. ancak bana öyle davrandıktan sonra kafaya taktım. acaba beni taciz eder mi, hakkımda cinsel içerikli şeyler düşünüyor mudur, neden öyle dedi, vb. terbiyesizce şüpheler düşündüm. birisi gülümsese ve yakın davransa bile tecavüz eder mi, bana aşık mı, amacı kötü mü vb. şeyler düşünüyorum ve samimi davranan öğretmenimdi, iyi niyetliydi. ancak istemsizce aklıma böyle düşünceler geldi. acaba beni sanaldan işletip özel bilgilerimi alıp konuştu mu o yüzden mi böyle davranıyor. örneğin sanaldan biri istek atıyor. acaba bu mi, abim , öğretmenim mi, tanıdığım biri beni sanaldan işletecek mi vb. şeyler düşünüyorum ve şüpheler oluyor veya örneğin birisi ile tanıştım. ve bana samimi davranıyor, veya çok soğuk davranıyor. acaba bu kişi benim yaptığım hataları bir şekilde öğrenmiş midir, özel bilgilerimi biliyor mudur vb. düşünüyorum. bazen duruyorum ve aklıma geliyor;bana gülümseyen hocam beni önceden tanımış mıdır sahte bir hesapla , veya hakkımda bilgileri başka hocalardan öğrenmiş midir, veya beni cinsel amaçla kullanır mı vb. düşündüm. hatta bir keresinde hocam gülümsemişti. hafif bir muhabbet yapmıştı, çok kısa genel bir muhabetti. görüşürüz canım demişti. yanındaki bir erkeğe koçum diye hitab etmişti benim yanımda o sıra şunu düşündüm''beni kendine aşık etmek için mi böylesinirli, maço davranıyor, bilerek mi görmezden geliyor vb.''kelimelerde ve cümleler içinde derin anlamlar anlıyorum. sırf canım dedi diye can'ım benim canım, canımın içi, can can! bana bunu demek istedi diye anlamlar arıyorum. bir kız arkadaşım bana yakın davrandı diye''acaba eşcinsel midir, beni kullandı mı, sırlarımı başkasınamı söylüyor, vb. düşünceler aklıma geliyor. sanaldan biri ile konuşuyorum birden aklıma''bu benim öğretmenim midir, sahte hesaptan mı konuşuyordur gibi düşünceler geliyor aklıma birden. normal mi bunlar? herkeste olur mu?

Güncellemeler:
uzun ama lütfen okuyun.
güncel

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• ailene haber uçuruyordun abinde senin delilik çağınolduğundan sahip çıkmak korumak içinidr belki ögretmen seni harbiden sağlam beğenmiştir taciz maciz bilmem beşlkide aşıktır :D

1|0
    0|0
    • paranoya değil olabilecek bişeyler seninkisi biraz yoğun temkinli davranmak

• zaten hocaların iyi niyetli olduğunu biliyorum , farkındayım. ancak yinede istemsizce öyle şüpheler aklıma geliyor ve bir olay üzerinde aşırı takıntı yapıyorum , sürekli o olayı düşünüyorum , şüpheler arıyorum. benim ile birisi konuşurken o söylediği kelimeleri düşünüyorum , cümleleri , ses tonunu vb. ne demek istedi diye derin anlamlar arıyorum cümlelerde , kelimelerde... sırf canım dedi diye can'ım benim canım, canımın içi, can can! bana bunu demek istedi diye anlamlar arıyorum.

• bence iyi bir yaklaşım bu devirde anca bu paklar ama öyle olmadığını sandığın alda bunu iyice arttır o zaman paranoya yap zarf at dene

ögretmene zarf at sende esripilerine gül sınıfa geldiğinde gül selamını al sürekli onu izle

abine sarıl ama abicimmm dekalbine sarıl kalp atışlarını dinle hızlanıyorsa daha çok kız olduğundan kadın olduğundan hisleniyordur yani uzak durman gerekiyor ama sarıldığın zamandan ne yapıyon lan mal der iterse hiçbirşey olmaz ama nefsiyle savaşıyordur anladın mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• paranoyak olabilir tabi bence beynini diğer insanlara göre daha fazla kullanabiliyorsun birçok şeyi hesaba katabiliyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...