Hiç bir duygumu kimseyle paylaşamıyorum?

İnsanlara yardım etmeyi seviyorum. Yardım almak da hoşuma gidiyor. Ama söz konusu eğer hayatımda yolunda gitmeyen bir şey ise kapalı kutu gibiyim. korkuyorum ilerde bakır köy akıl hastanesi D blok da yatmaktan 😊

Güncellemeler:
Ne yapsam ki

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tür sorunlar güven problemleri yüzünden kaynaklanıyor diye düşünüyorum genellikle. Çevrende güvendiğin birinin olmaması seni açılmaktan alıkoyuyor olabilir veya özgüven eksikliğinden de kaynaklanabilir. Çevrene kendini zayıf göstermek gibi geliyordur sana sorunlarından bahsetmek, eğer böyle düşünüyorsan yanlış düşündüğünü söyleyebilirim zira problemler sorunlar küçük de olsa paylaşılmadığı sürece kafamızı normalden daha uzun süre kurcalar ve gereksiz yük olur.

0|0
    0|0
    • Vahy arkadaş... muazzam yazmışsın. Bilmiyorum... şöyleki anlatsamda kimse anlıyacak durumda değil. Birine bir şey anlatıyorum. 180 derece lafı döndürülüyor. Tam açıya çevirmeye çalışıyorlar bu kez. Ekleniyor farklı faklı sözler demem o ki azımdan çıkan hey sen kelimesi öyle farklı bir boyuta geliyor ki türkiye den sürünücem diye korkuyorum 😊😊

• O halde senin probleminin altında önceki olumsuz tecrübelerin yatıyor diyebilirim. Ama şunu da unutmamak gerek, her seferinde olumsuzluk yaşanmıyor kendini en azından yakın bulduğun biriyle sorunlarını paylaşma konusunda motive et küçük küçük de olsa. Bu kafanı biraz rahatlatabilir.

• Hangi Hanede Kalacağını Da Söyleseydin Keşke...

0|0
    0|0
  • Biraz daha açıklayıcı olsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...