Nasıl arkadaş bulabilirim?

merhaba arkadaşlar,21 yaşında bir arkadaşınızım hiç arkadaşım dostum yok bunun tipsizliğimle alakasını oldugunu düşünüyordum buraya 2 kere konu açtım nasılım dıye yaklaşık 30-40 yorum aldım %90 ı iyisin kardeşim gibisinden fakat nerde hata yapıyorum bilemedim, gittim arkadaş bulayım dıye badoo adlı uygulamada hesap açtım hiç geri dönüş yapan olmadı ziyaret edenlerede yazdım yok cevap vermiyolar , ne yapacagımı sasırdım günün 24 saati evdeyim ama evde olmaktanda nefret ediyorum dısarı cıksam tek ne yapıcam bilemıyorum utangacım zaten insanlarla kolay kolay göz temasına giremiyorum :D bildiğiniz iyi telefon uygulamaları var mı arkadaş bulabileceğim? yardımcı olun şu kardeşinize :)

Güncellemeler:
yok mu yardımcı olacak :((

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence tipte problem var senin. Yakisikli olmayan insana iyisin denir ki sonucta allah yaratmis kotu deyip kimse kimsenin gururunu kirmaz

0|0
    0|0
    • bilmiyorumki yakışıklısın dıyende vardı giderin diyen varda saçmalama tipsiz değilsin diyende özgüvenin yoktur tipin iyi diyende

• bende düşündüm gururumu kırmamak için diye söylediklerini fakat forumda cok kaba ınsan var millet birbirini nasıl aşağılayacagım dıye düşünüyor

• Herkes isine gore hakeret ediyor. Cikarina ters dusen insani pohpohlamak icin neden ugrassinlar?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sosyalleş

0|0
    0|0
    • kendı kendıme yaptıgım şeyler var ama işte tek yapıyorum sorun burda :D

• Okumuyor musun? Veya çalışmıyor musun? Orda arkadaşin yok mu

0|0
    0|0
    • üniversitem bitti çalışmıyorum :D iş arıyorum

• Nerde yaşıyorsun
    😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim ne aradığın değil neyi bulduğun önemli onuda kaybetmemek önemli yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...