Annem başka bir adamla konuşuyor olabilir ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar annem okey oynarken bir adamla konuşmaya başlamış saklıyodu benden ve kardeşimden hareketleri farklılaşmaya başladı sonra konuştuğu adamı bulup fake hesaptan ağzıma geleni saydım evli kadınla konuşmaya utanmıyormusun diye oda anneme söylemiş kızın böyle böyle dedi diye annemde utanmadan üste çıktı sen niye o adamla konuşuyosun diye arkadaşlık isteği niye gönderiyosun diye sinirlerim bozuldu adam babamdan yaşlı üste çıktı bide baya kavga falan ettik babamın hiçbir şeyden haberi yok üzerinden baya zaman geçti iki ay falan ama anneme güvenmiyorum telefonunu gizliyor hep şifre koymuş bide ne yapmam gerekiyor ben böyle bir anne istemiyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen istediğin her adamla facede bilmem nerede bütün sitelerde konuşacaksın anan yapınca suç... Babanın haberi yok... Nette çok evli kadın kafa dengi bir adam bulup konuşup sohbet ediyor... Buluşma , tanışma falan yok... Adam. gel buluşalım dedimi kadın hemen adamı siliyor... daha kötüsü .. Evini barkını kocasını bırakıp nette tanıştığı adama kaçanda var...

0|0
    0|0
    • Çok bilmiş gibi konuşupta sinirlerimi bozma ben elin adamlarıyla konuşmuyorum hayatımda bir kere sevgilim oldu onuda ilk anneme söyledim. Oda bütün millete yaydı. Benim gizlim saklım yok bilip bilmeden konuşma bence cevapta veemw

• Verme

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Babana desen iyice karışacak ortalık.. bence net adreslerinden modemden annenin girdiği siteyi yasakla giremesin :D
    bidaha adamla iletişim kuramaz :D

0|0
    0|0
  • Annenin isinr karismasan iyi olacak olacak bir isi varsa onuda bozmaya calisma belki amac aldatmak degildir

0|0
    0|0
  • Babana söyle o gerekeni yapar

0|0
    0|0
  • En güzeli anneni karşına al ve tehdit et , ilişkisini devam ettiği takdirde babana söylecegini söyle. Veya teyzen felan varsa onlardan yardım al. Olmadı analıktan reddet...

0|0
    0|0
    • Tehdit ettiğimde o kadar büyük kavga ettik ki babamda kavgaya girdi birşeyden haberi olmadan sonra annem sinsice aradan çıktı

• Kusura bakmada Annen gemileri yakmış ve anlaşılan bu adam için her şeyi göze almış.. Yakındada kokusu çıkar Allah verede baban duymassın... Gidişat iyi degil.

• Babana bu durumu anlatmadan bir yola varamazsın. Belki de annen çoktan o kişiyle birşeyler yaşamıştır bile daha geç olmadan babana güzelce anlat.

0|0
    0|0
  • Nasıl 1 toplum olduk ya bu sorularla her gün karşılaşıyorum

0|0
    0|0
  • Owwww shit demek istedim; allah kolaylık versin be güzelim.

0|0
    0|0
  • bak babana gidip diyorsun ki bu yalamaya daha fazla katlanma diye bitiriyor oda işi

0|0
    0|0
  • Bol bol yeni fantazi demek negüzel işte orjin takıl

0|0
    0|0
  • babana söyle takip et mutlaka buluşmaya başlamışlar demekki

0|0
    0|0
  • Çok can sıkıcı bir durum annen ve baban nasıl yapıları vsar?

0|0
    0|0
    • Babam çok sakindir ama eğer bu olayı duyarsa annemi öldürür veya bir yerine zarar verir

• Annenle konuş o zaman

• Annenin cinsel istegi var ben sana diyeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Babana söylemelisin bu durumu.

0|0
    0|0
  • Kararlarına saygı duy

0|0
    0|0
  • Babana anlat

0|0
    0|0
  • karışma kadına salak sanane koskoca kadın bilir işini sanamı soracak

0|0
    0|0
    • senin annen böyle yapsa karışmazmısın?

• bu yaştan sonra birde ya utanmıyormu ya annene bize kötü örnek oluyorsun babama derim falan de babanada annemde niye şifre var falan de kıllandır

0|0
    0|0
  • Babana neden citlatmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Babana uygun dille söyle hiç birşey yapmadan boşanmanı istiorum bu kadından de. O yazıştıklarınn fotosunu çek delil yapsın baban 5 kuruş vermesin.

0|0
    0|0
    • babam duyarsa çok kötü şeyler yapar

• Anneni birdaha tehdit et ve bu sana son uyarım kadın de. Ya edebinle otur ya da babama söylerim seni boşar de. Dövmeye kalkarsada sakın bana el kaldırma seni savcılığa verrim de. Sesini yükselt

Yükleniyor...