Arkadaşımın psikolojik bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum?

Çok da yakın olmadığım bir kişinin psikolojik rahatsızlığı olduğunu düşünmeye başladım. Durum şöyle ki; kendisi çok iyi bir insan. Hani normal bir iyi olma durumu değil. Aşırı iyi. Manyak denebilecek derecede iyi. Hani şu trt çocuk çizgifilmlerindeki kızlar olur ya öyle. Sürekli olarak sarılmak gibi bir sevdası da var ama bu iyilik saolsun samimiyet açısından bir gram yol alamadık. Ve son dönemlerde acayip davranmaya aşırı kıskanç olmaya bir iyi bir kötü davranmaya başladı. Neden olduğunu bir türlü çözemiyorum. Konu ile alakali en ufak bir fikri olan varsa lutfen paylaşsın..

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• her şeyin fazlası zarar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Takıntılı ve saplantılı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Değişimlerden geçiyor, bu beyin kontrolünün ve üşengeç oldugunu gösteriyor gibi. Onu incitmeden öneriler sunmalısın bence.

1|0
    0|0
    • Başka bir arkadaşımla konuşursam gidip ağlıyor. Ne diyebilirim bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim insanımızda mesafe koymayı bilmeme gibi bir sorun var. Ve bu aile, sevgili, arkadaş, kısacası her türden ilişki için geçerli.
    Sınırınızı bilip ona göre davranmaz, çevrenizdeki insanların da buna riayet etmesini sağlamazsanız böyle saçma sapan durumlar yaşarsınız.

0|0
    0|0
    • Benim sınır koruyamama gibi bir durumum yok. Yapmaya çalıştığım tek şey mesafe koymaya çalışırken karşıdaki insanı incitmekten de kaçınmak.

• sadece dengesiz de olabilir. teşhis koymak sana mı düştü? mazhar osman mı sanıyorsun kendini

0|0
    0|0
    • Tanıyıp da olup biteni biliyor gibi atlama bence. Çok zekisin sen. Benim de canım sıkıldı zaten öyle soru olsun diye yazdım buraya dimi

Yükleniyor...