Kızılay otobüsünde çocuğun omzunda uyuya kaldım?

çok yorgundum ve 2 gündür hiç ama hiç uyumadım içim geçmiş uyumuşum çocuğun omzunda uyanınca beni taciz ettiğinin farkındasın dimi erkeğe şiddete hayır dedi bana ve otobüsten indi ben ne yaptım şimdi ya hala şoktayım şu an şaka gibi

0|3
17|43

En İyi Erkek Görüşü

• Empati kurmanı istemiş biz erkekler ne yapsak sapık oluyoruz ya. :)

0|0
    0|0
    • benim omzumda uyuya kalsa ben öyle davranmazdım

• olmada zaten

• Ne tecavüźcüsü zaten kızların ağlamasına zaafım var bir kız ağlarsa iste sadece o zaman moralim bozulur benim güldürmek için elimden geleni yaparım

Erkekler Ne Diyor 42

• Uyandırmış olsaydı uyandırırdı yolda , sen uyandığında şaka amaçlı olsun diye takılmış sadece ama sendeki etkisi daha fazla olmuş.

Aynısı bana da oldu , kız 46 kms lik yolda yanımda uyudu ve başı omuzuma düştü, ses çıkarmadım itelemedim de. Çünki olası ve doğal bir şey. Yol sonunda uyandı doğruldu özür dilemek istedi , hiç sorun değil güzel günler dilerim dedim , indi gitti ben de kendi işime gittim.

1|0
    0|0
  • Bazı kızlar içlerindeki kötü niyetten dolayı biz erkekleri sürekli yanlış anlayıp, ortada taciz, tecavüz ve şiddet olmasa bile saçma sapan düşüncelerinizden dolayı bazen bize iftira atıp, iyi erkekleri kötü erkek durumuna düşürebiliyorsunuz. Çocukta siz kızların yaptığı bu davranışların aynısını bir erkek olarak bir kıza yani sana yapmış. İyi mi yapmış, fazlasıyla iyi yapmış. Sen belki kişisel olarak bu davranışı görmeyi hak etmeyebilirsin fakat kızların geneli bu tür davranışlara maruz kalmayı fazlasıyla hak ediyor. Çünkü bu tür davranışları şu ana kadar fazlasıyla biz erkeklere yaptınız. Yani erkekleri yanlış anlamaya meyilli bir düşünce sisteminiz var.

0|0
    0|0
    • herkes öyle değil benim ozumda aynı şekilde uyuya kalsa ben böyle tepki vermezdim

• Sen değilsin ama kızkarın belki de yarısı böyle. Yanlış anlamaları gereken birşeyi yanlış anlamazlar, yanlış anlamamaları gereken birşeyi de yanlış anlayıp konuyu çok alakasız yerlere çekip erkeğe iftira atmaktan çekinmezler.

• hım:/

• Ne cekiyoruz biz anlayin iste.

1|1
    0|0
  • Espri yapmış ablası

0|0
    0|0
  • empati yaparsan çocuğun ne demek istediğini anlarsın.
    gerçekten taciz edilmediğinin o da farkında

0|1
    0|0
    • e tamamda niye böyle bişey derki insan

• çocuk aynı şeyi bir bayan yapsa ne tür bir durumla karşılaşacağını bir bayan olarak san espirili şekilde söylemiş sorun yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • biri de (bayan) ha uyudu ha uyuyacaktı omzuma kafası düştü düşecek gidip geliyordu, en sonunda dayanamadı beni dürttü ve "cam kenarına ben geçebilir miyim mümkünse" dedi, tabi dedim yer değiştirdik ve cama kafasını yasladı uyudu mışıl mışıl :)

0|0
    0|0
  • Kesin Keçiören otobusudur. Bizim orada sığır çok. d

1|0
    0|0
  • Öcümüzü almış

0|1
    0|0
  • Şaka gibi iste, takilmis sana.

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende uyurdum seninle :D hemde sen uyandırıncaya kadar :D

0|0
    0|0
  • Çocuğun sana aynısını yaptığını düşün

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
  • trolunda mk lar artık

0|0
    0|0
  • Olabilir insanlık hali cocuk makarasına demistir

0|0
    0|0
  • Tüh ne yapsak ki

0|0
    0|0
  • İnş cocuk duragı kacırmamıstır

0|0
    0|0
  • Şaka değil adamı taciz etmişsin.. Ben senin omzunda uyuyakalsam bas bas bağırırsın.. haketmişsin. Kişisel alana girme bir daha...

0|0
    0|0
  • hahahahahahahaha sesli güldüm :)

0|0
    0|0
  • olur öyle takma bizde sakat çok.

0|0
    0|0
  • o kız sen miydin ben de çok pişman oldum öyle dediğime

0|0
    0|0
  • aynısını erkek sana yapsa linç edilirdi. onu dile getirmek istemiş.

0|0
    0|0
  • biraz anlayışlı olmak lazım. belli ki keyfiyet yok. saçmalamış. NET

0|0
    0|0
  • Kızılay otobüsü nerenin hattı metroda aynı durumu bende yaşadım bozuntuya vermedim hiç

0|0
    0|0
  • İnandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
  • Şaka yapmş zaten😄😄

0|0
    0|0
  • Az bile yapmış ben olsam biber gazı felan sıkardım..

0|0
    0|0
    • neden

• ama o kızılayda indi ve ben biber gazı felan sıkmazdım

• Sen sıkmayabilirsin sonuçta buda benim tercihim , nihayetinde herkes aynı düşünecek diye bir şey yok... Biber gazı latifeydi.. Otobüsde doluşda yanlışlıkla bir kadının ayagına degsen sapık ilan ediliyorsun kadınlar tarafından.

• Gel benim omzumda uyu

0|0
    0|0
  • Şaka takılmış ters tepicek olsa baştan itiverir kafanı uyuyacak başka yer mi yok diye bağırırdı

0|0
    0|0
  • troll bir soru olduğu bariz ortada

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 17

• Cam yokmuydu kafanı cama koysaydın çok itici bir erkek >.<

0|0
    0|0
  • Ahahahahaha

0|0
    0|0
  • Hahah koptum ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Hahahahaa gerçekse çok komik ve çocuk haklı o öyle bişey yapsa uyumasına bile izin vermeyip kıyameti kopartırdın

0|0
    0|0
    • iyide bilerek yapmadım ve ben bindiğimde otobüs doluydu ta dikmene gitcektim ve bir saat sürüyo burdan ben bir saatte düzgünce uyandırıabilirdi

• Canım çocuk diyorum espri yapmış hani biz aynısını yapsak siz neler yapardınız modunda

• anladım :))

• Sonu böyle bitmemeliydi😑

0|0
    0|0
    • ya bencede ne yaptım ya sanki ben

• Şakasına demiş ya takma :D İneceği durak gelmiştir ondan inmiştir

0|0
    0|0
  • Hahahaha intikam almış

0|0
    0|0
  • Hahahah 😂 ben de bir kac kere hatta uyuya kalmistim ama uyandigimda bana cok nazik davrandilar

0|0
    0|0
  • Çok güldüm :D güzel cevap vermiş ama esprisine demiştir :)

0|0
    0|0
  • çocuk haklı

0|0
    0|0
    • niyre

• dıkkat etmelı
      ben bır erkek o sekılde omzuma dustugunde hoslanmıyorum ve oturusumu degısıtıryorum o da toparlanıyor

• Ahahah çok tatlı 😂 filmlerde de böyle oluyor 😂😂

0|0
    0|0
  • amann bosver :D

0|0
    0|0
  • Banada olmuştu bu gerçi böyle tepki vermedi ne masum uyuyorsun dedi gülümsedi utanmıştım :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı mıydı bari 😂

0|0
    0|0
  • Çok güzel bence

0|0
    0|0
  • hahaha. iyi güldüm:D

0|0
    0|0
  • ahahaah :D Değişil bir çocukmuş.