Kocamın zararlı madde kullandığından şüpheleniyorum kimden destek alabilirim ailesinden?

Kocamın zararlı madde kullandığından şüpheleniyorum kimden destek alabilirim ailesinden? Yakın gördüğü ablasına mı danışmalıyım? Bu durumda ne yapmak lazım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisiyle bir otur konus baskalarini karistirmadan.

0|0
    0|0
    • anlatmıyor hayırda demiyo

• Madde bagimlisi bir birey ekonomik zorluklarda yasar, bu hayatinda belli olur zaten. Sosyal iliskilerine zarsr verir, senle olan iliskisine zarar verir. Bunlarin hic biri yoksa endiselenecek bir sey yok.

• para konusunda sıkıntı yok benimle ara ara var o da ben ne zaman bişey hissetsem ya da arkadaşlarıyla olsa sorun çıkıyor. ayrıca ben kızdıkça o hep alttan alıyor susuyor bişey demiyor sabır taşı olsa çatlar. susması beni hepten delirtiyor. bunlarda kafamı kurcalayan diğer sebepler.

En İyi Kız Görüşü

• kendi başına bir işe kalkışma. onun için utandırıcı olabilir başkalarının öğrenmesi.. ilk olarak onunla konuş.

0|1
    0|0
    • konuştum bişey demiyor inkarda kabul de etmiyor. zamanında ortamında olursam güzelse içerim demişti. üzerinde sigaranın içinde kine benzer bişey gördüm şüphelendim

• püff. tütündür o. en kötü ihtimal marijuanadır. ben de bişiy sandım

Erkekler Ne Diyor 4

• ablası ile bir konuş

0|0
    0|0
  • kocanla konuş

0|0
    0|0
  • Ailesi ile paylaş ama senin söylediğini söylemesinler

0|0
    0|0
  • sigara bıraktırma hatları var bide bununla ilgili kitaplar var onları oku

0|0
    0|0
    • uyuşturucu madde esrar kullandığını düşünüyorum bağımlısı değil ama keyfi içtiğinden şüpheleniyorum

• dediğim gibi bu psiliğe bulaştıysa hemen kurtulmaya baksın gerekirse klnikte yatsın. sen otur konuş kaç gündür rahat etmediğini söyle ısrar et ama bir şekilde itiraf ettirmeye bak sonrada doktora gidin.

• inşallah yapıyosa söyler ve kabul eder yardım almayı aksini düşünemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...