İlişkilerinden edindiğin tecrübelerinden en önemlisini bizimle paylaşır mısın?

Herkesin küçük büyük tecrübeleri var seninki ne?

Tek ilişkim olduğu için tek cevap veriyorum kimsenin babannesinin numarasını ezbere bilecek kadar uzatmayın ilişkilerinizi ya evlenin ya da olmuyorsa ayrılın :) yıpranan siz olursunuz :) bu da benim tecrübem :)

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikteliğinde vereceğin ayrılık ya da benzer önemli kararları çok iyi düşünüp
    Bir kere uygulamaya koydunmu kesinlikle geri adım atmamalısın;
    barıştırmak için araya kim girerse girsin
    ya da
    Evliliğinin kurtulması için veya başka bir sebeple de olsa, Tekrar geri dönme dönersen maymuna dönüyorsun sonunda yine ayrılık oluyor.
    Ama hayatın bitmiş bir vaziyette oluyorsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevmediğiniz birini sevmeye çalışmayın olmuyor can acıyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• temel sorun şu
    herkesi kendin gibi bilmek büyük bir sorun
    sen hassa düşünceli detaycı olabilirsin ama herkes aynı şekilde olmak zorunda degil

1|0
    0|0
  • "Fazla değer soytarıyı kral eder." bu yüzden kimseye olduğundan fazla değer vermeyin. Sonra siz üzülürsünüz.

1|0
    0|0
  • mal değer biçerken piyasayada bakman lazım yoksa kullanılmış malzemeyi kitlerler sana sonra hammallık yaparsın yani size değer vermeden kalbinizi ona vermeyin
    burda bütün kasar kızların. a... ben geri kalanların ellerinden öpüyorum Allah ne muradınız varsa versin sizin sayesinizde ayaktayız

1|0
    0|0
  • Hep bir acik kapi olmali
    Onsu olurum biterim diyecek kadar baglanilmami

1|0
    0|0
  • Bucur olmayinca olmuyor zorlamaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Baştan bütün kartları açık oynamamak gerek. Karşı tarafın ilgisi çabuk sönüyor...

1|0
    0|0
  • Kimseye hak ettiğinden fazla değer verme

1|0
    0|0
  • Eğer evlenmeden dokunlaşıp yaklaşıp koklaşıp duruyorsa kadınlığını kullanıyorsa evlenme bilki sen işteyken senden yakışıklısını görürde bunları yapar, ÇÜNKÜ ALLAH YAPMA ZİNA DEMİŞ ALLAHIN EMİRLERİNE SAYGI GÖSTERMEYEN SANA NASIL SAYGI GÖSTERSİN =?

0|0
    0|0
  • aşk boş evlilikte boş bence insalar ilk başta geçimini sağlamalı kendi ayağının üstünde durmalı evini arabasını herşeyini alıp zarar yapmamalı eşi ve geleceğiiçin bu gerekli :)
    he asıl konuya gelirsek ilişkilerde kimseye güvenmeyeceksin çünkü o her türlü bir hata yapacak aşk meşk boş her zaman kendini düşüneceksin karşıyı düşündün mü kalbinin kırılmasına az kalmıştır demektir.

0|0
    0|0
  • seviyorum diyene güvenme

0|0
    0|0
  • Bir kız ozguvensizse onunla uğraşma.

0|0
    0|0
  • İnsan sewdiğini gondiklermış 😄 bir kızı sewiyosan onunla deli gibi sewiş seni brakamasn bu da benm tecrübem 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Sevgiyi dozunda tutmalısın onsuz yapamam demeyeceksin yoksa ilerde çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • Zamaninda yapman gerekeni yapmak. ben yapamadim siz yapin..

0|0
    0|0
  • Her iliskide seks yapmayın

0|0
    0|0
  • Kızlarımızın çok saf olması :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgini değersizleştiren birinin yanında kalmayı düşünmeyeceksin değersiz olduğunu anladığın an oldurabilirmiyim diye düşünmeyeceksin acı da olsa çekip gitmeyi bileceksin..

1|0
    0|0
  • Seni seviyorum lafına asla inanms

1|0
    0|0
  • Opusurken dilini kullanmak

1|0
    0|0
  • Zayıf bir karaktere sahip olduğunu fark ettiğin an arkana bakmadan koşmaya başla

1|0
    0|0
  • babana dahi güvenmiceksin Bunu bilir bunu söylerim aga

1|0
    0|0
  • Zengin koca bulun kzlar

0|0
    0|0
  • o kişi hayatınızdayken kıymetini bilin yoksa çok ararsınız kaybedince sürekli sevgi ilgi şevkat görünce biyeriniz kalkmasın

1|0
    0|0
  • Çok tecrübem var

1|0
    0|0
Yükleniyor...