Kapat

Resmi bir ortamda birine seslenmek yerine dokunmak uygunsuz mu?

ismini söyleyerek yahut "bakar mısınız" şeklinde seslenmek yerine omzuna dokunmak ya da kağıtla dürtmek falan yanlış bir hareket mi?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seslenmek iyidir. Dokunmak yanlış anlaşılabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kağıtla dürtmek ne demek ya :P eğer sessiz bir ortamda biri konuşma yapılıyorsa mümkünse herkesin içinde seslenme yerine hafifçe dokunsun ama normal bir ortamda ismimle hitap edebilir bu beni rahatsız etmez temastan çok hoşlanmam özellikle yapıldığını hissedersem çok ters tepki bile verebilirim

0|0
    0|0
    • naparsın mesela bücür'cüm:)))))

• evet bücürcüm:(((((

• ben de ilk başta gülümsedim baktım elini indirmiyor hocalarımın yanında daha fazla tepki veremezdim bn de gülümseyerek böyle bir tepki verdim

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet bence yanlış,

0|0
    0|0
  • Abi çok uyuz oluyorum öyle yapanlara. Eliyle omzumu düryeceğine deliyo resmen. Şeytan diyo lap diye suratına tokatı yapıştır. Çok uygunsuz bir hareket

0|0
    0|0
  • tabi ki ne o senin askerlik arkadaşın mıyım derler adama

0|0
    0|0
  • Bakar Mısınız de daha iyi

0|0
    0|0
  • dokunmak daha iyi ama yakınlaşıp hafiften seslenmek daha doğru

0|0
    0|0
  • Yanlıştır. ne gerekliyse onu yapmak en doğrusudur.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• evet yanlış oluyor sanırım çok sert bakışlar geliyor çevreden birde yaptığın doğru değil diyorlar neresi yanlış bende anlamıyorum resmi ortamları sevmem bana göre değil._.

0|0
    0|0
  • resmi ilişki içinde olduğum insanların bana dokunmasından hiç hoşlanmam. yanıma gelip usulca çağırabilir. kağıtla dürtmek akıl karı bir iş değil zaten.

0|0
    0|0
    • kolumun yetişemeyeceği bir mesafedeyse kağıt kalem çanta vs gibi objelerle dikkatini çekmek dışında ne yapabilirim. ayağa mı kalkıcam iki kelime söylemek için. daha neler

• yanına gidemiyorsan çok bağırmadan seslenebilir veya yanındaki kişilerden ulaşmak istediğin kişiyi uyarmalarını isteyebilirsin. nezaketsiz damgası yememek, bir parça çaba gerektiriyor.

• uygunsuz samimiyet göstergesi veya hadsizlik olarak algılanır.

1|0
    0|0
  • Minibuste parayi uzattirmak icin omuz deliyolar ya seslenmek iyi

0|0
    0|0
  • hayırdır sen kimi dürtüyon derler adama..

0|0
    0|0
  • Yanlış seslenmelisin bence

0|0
    0|0
  • Olmaz bence ya temas etmek, ben de tanımadığım birisi beni dürtünce ta da dokunduğunda sinirleniyorum rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • bence yanlış birinin bana dokunmasindan nefret ederim

0|0
    0|0
  • dürtmek olmazda hafifçe omzuna dokunulabilir ama en iyisi seslenmek

0|0
    0|0
  • tabikide yanlış. insan gbi bakarmısınız denir

0|0
    0|0
  • Selfıe cubuguyla dürt