Nasıl kurtulcam ya?

10yıldır aynı şirketteyım 3yıldır pozisyonm için konusuyorum tamm dediler söz verdiler ama yeni aldıkları 6aylık elemanı bana söz verdkleri yere aldılar. bunaldım artık şiştim. tazminatımı da bırakmak istemiyorum ne yapıcam ben..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kendini kovdurmaya çalışma kendini zeki sanmaya kalkma sana bir oyun ederler elindekilerden de olursun. Bu konuyu konuş yönetimle sana haksızlık yapıldığı söyle verimin düştüğü söyle paylaş yani anlat baktın iplemiyorlar. Sende sal çok fazla takma. Ondan sonrası allah kerim gittiği yere kadar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• belli ki çalışmanı seviyorlar ve kaçırmak istemiyorlar ama o pozisyon için de yeterli görmüyorlar. yöneticine gidip sende eksik gördükleri şeyin ne olduğunu ve sorun neyse gidermek için uğraşacağını söyle. konuşmayı adamı çıldırtacak kadar uzatma ama bunaldığı noktaya kadar da uzatmaya çalış. eğer ortada gerçek bir sorun varsa, eninde sonunda ağzından kaçırır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olmuyorsa zorlamıycan. tecrübeni kullan başka iş bul. bırak tazminatı çokta önemli değil iyi bir iş bulursan eğer. ya da bir avukatla görüş. hakkın olduğu halde talebine rağmen pozisyonunu değiştirmeyip dışardan birilerini alıyorlarsa haklı fesih sebebine girebilir istifa edip tazminat alabilirsin

0|0
    0|0
  • İstifa et

0|0
    0|0
  • İstifa dahi etsen tazminat veriyor artık çalıştığın kurum.

0|0
    0|0
  • kovdur kendini bir şekilde pek dogru bişey değil ama seninde haklı oldugun nokta var

0|0
    0|0
  • başka pozisyona soksunlar seni şirkette başka pozisyon yok mu?

0|0
    0|0
  • sakin olcan

0|0
    0|0
  • aynı işyerinde 10 yılı doldurduysanız tazminatınızı alabilirsiniz diye biliyorum ben bir araştırın

0|0
    0|0
  • seni çıkarmalarını sağla

0|0
    0|0
  • Bu konuda çok tecrübeliyim sektörün ve pozisyonun nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senın durumundayım şu lanet tazmınat durumundan dolayı zıncırlı gıbı hıssedıyorum fırmaya kendımı bırakmak ıstıyorum maaşımı yukseltmedıklerı ıcın kac senedır cefasını cektım buranın ama zam alamıyorum bır turlu hep aynı laflar bu ıs verenler nankör

0|0
    0|0
Yükleniyor...